Adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

Ostatnia aktualizacja dnia 6 września 2019 w Prawo rodzinne
8 dnia 18 marca 2019

Muszę się rozwieść, mąż stał się alkoholikiem i złodziejem , a nie chce się leczyć. Na szczęście w tej sytuacji mamy jedynie cywilne przyrzeczenie. Kogo w łodzi polecacie do takiego rozwodu? Nie zależy mi na majątku, ale chce mieć spokoj i nie meczyc się już z tym człowiekiem. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 20 marca 2019

Cześć nie mogę ci pomóc, bo nie jestem z Łodzi, ale jeśli pozwolisz, to wykorzystam ten wątek by zapytać o adwokata z Radomia, który zajmuje się też rozwodami. Mam na mysli tę panią https://kazus.eu/ . Znacie, polecacie? Mam podobną sytuacje co koleżanka, ale dodatkowo mój „mąż” okazał się hazardzistą. Potrzebny będzie sprawiedliwy podział majątku. Dodam, że Radek wszystko przechulał, co wniósł do małżeństwa. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 26 marca 2019

Kwiatuszku, nie wiem ,jak Ci pomóc. Co do autorki postu, to proponuję mecenas Magdalenę Chróścielewską. To uznany adwokat, wybierany bardzo często. Mówi się, że kiedy ona weźmie się za sprawę, to nie ma przebacz, nie uda się wygrać z nią. Adres i dane kontaktowe spokojnie znajdziesz tutaj http://chroscielewska-chroscielewski.com/

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 11 kwietnia 2019

Cześć, ja polecam ci poczytać opinie o adwokatach tutaj, myślę, że znajdziesz kogoś kto ci pasuje http://skuteczny-adwokat.com

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 11 kwietnia 2019

Przyłączam się do pytania #Adelajda, bo grzebie po necie i mi wychodzi, że w Łodzi oprócz Pani Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej to nikogo tak dobrego nie ma?

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 23 lipca 2019

Do rozwodów tylko Mecenas Chróścielewska – http://chroscielewska-chroscielewski.com/

Rzetelna, ogromna wiedza i waleczna do samego końca. Nie zawiedziesz się. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 12 sierpnia 2019

Potwierdzam! Też miałam okazję korzystać z pomocy Pani Magdaleny Chróścielewskiej. I szczerze mówiąc, to nie wiem, jak poradziłabym sobie bez jej pomocy 🙂

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 4 września 2019

Hej dziewczyny czy mam się zgadzać na 300 zł alimenty i brak winy męża.? Zdradził mnie z  20 letnią panienką i się wyprowadził, teraz się słodko bawią po świecie. Czy mam najpierw iść do tej adwokat Chróścielewskiej, którą tu polecacie ?

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 6 września 2019

Według mnie nie masz się co zastanawiać. Idź do Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej!!

Ona Ci wszystko powie, co masz przygotować. Nie odpuszczaj mężowi, wykpi się tanio, będzie sobie żył jak Pan, a Tobie i dzieciom będzie brakować na codziennie życie. Mnie prowadziła sprawę już co prawda rok temu, ale mąż dostał wyrok z winy jego i alimenty po 2 tysiaki na dzieci i na mnie po 1500. Panienka zostawiła go jak zorientowała się, że kasy nie zostało. Ma to co chciał. Zatem polecam!!!

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj