Adwokat z renomą z prawa pracy w Łodzi?

Ostatnia aktualizacja dnia 5 września 2019 w Prawo pracy
6 dnia 10 marca 2019

Potrzebuję namiar na kogoś z dobrą znajomością prawa pracy z łodzi. Wyobraźcie sobie, że mój szef, pacan kompletny chce mnie wyrzucić za swoje przewinienie. Nie chce mu tego odpuszczac bo praca jest warta zatrzymania. Dajcie namiar kto pomoze? 

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 18 marca 2019

Siema, miałem podobnie z moim byłym „pracodawcą” . Poradziłem sobie dzięki http://adwokatgorzowwlkp.pl/ ale to w moim okręgu. Sprawa została raz dwa rozwikłana, co przeniosło się na to, ze dostałem zadośćuczynienie i znalazłem sobie naprawdę fajną pracę, wcześniej pracując u poprzedniego szefa za wyższe niż wcześniej wynagrodzenie (przez okres 3 miesięcy poszukiwania nowej posady) . 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 22 marca 2019

Kurcze, mam podobnie . Nie możecie mi powiedzieć jeszcze ile takie usługi kosztują? Bo mówiąc szczerze nie jestem teraz zbyt bogaty, jesli wiecie co mam na mysli. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 26 marca 2019

Możecie śmiało iść do Chróścielewskiego http://prawo-praca.pl/ , nawet ty, Lumpek. Wiem, że nie ma za wysokich stawek, a na wcześniej wymienionym blogu bardzo dużo pisze o różnych sprawach z tego zakresu. Pomógł mojej koleżance przy pisaniu pierwszej umowy z pracownikiem. To dobry człowiek. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 23 lipca 2019

Bardzo dobrym prawnikiem od prawa pracy jest mój długoletni – myślę że mogę nazwać współpracownik bo z Wawrzyńcem Chróścielewskim współpracujemy już parę lat. Prowadzę firmę, która zatrudnia ponad 50 osób i przy takiej ilości prawnik od prawa pracy zdecydowanie jest potrzebny. – http://prawo-praca.pl/ –  polecam go szczerze 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 12 sierpnia 2019

Widzę, że nie tylko ja jestem usatysfakcjonowana współpracą z panem Wawrzyńcem 🙂 Ja wybrałam go ze względu na te wszystkie pochlebne opinie, które można przeczytać na tej stronie http://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-wawrzyniec-chroscielewski/ – to zdecydowanie był strzal w dziesiątkę.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 5 września 2019

Roslinka potwierdzam, prawo pracy Pan Adw. Chróścielewski i jego Team mają w małym palcu. Nic dziwnego, jak od kilkunastu lat to jest specjalizacja tej kancelarii. A poza tym odbywają szkolenia z prawa pracy w Polsce i zagranicą. Nic dziwnego, że to NAJLEPSZA kancelaria adwokacka z prawa pracy w Łodzi

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj