Dobry adwokat od spraw rodzinnych z Łodzi

Ostatnia aktualizacja dnia 19 sierpnia 2019 w Prawo rodzinne
6 dnia 19 marca 2019

Jak w temacie, poszukuję dobrego adwokata do załatwienia niektórych spraw rodzinnych w naszej pięknej Łodzi. Zależy mi na szybkim kontakcie, bo to sprawa niecierpiąca zwłoki. Macie kogoś konkretnego do zaoferowania? 

  • Polubione przez
  • DagmaraO
Odpowiedz
0 dnia 21 marca 2019

A czego ma dotyczyć Twoja sprawa? Bo nie wiem czy wiesz, ale nie każdy adwokat zajmujący się prawem rodzinnym, zajmuje się wszystkim na raz. Jeden alimentami, inny rozwodami. Po prostu radziłabym poszukać pod odpowiednim kątem. Może ten ranking http://www.skuteczny-adwokat.com/ Ci w tym pomoże. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 26 marca 2019

A ja się podłaczę, bo też szukam kogoś od spraw rodzinnych, ale w Poznaniu, skąd pochodzę. Sami wiecie, ilu prawników może w tak dużym mieście się reklamować, ale ja potrzebuję kogoś naprawdę skutecznego i zaangażowanego. Co powiecie na Weronikę Hołowczyc? Czy to naprawdę dobry prawnik?

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 26 marca 2019

Na Twoim miejscu sprecyzowałabym żądania, tak jak pisze koleżanka wyżej. Wiesz, bo musimy wiedzieć, czy chodzi ci o prawo do dziecka, pieniądze, czy o co innego.. No, ogólnie to tylko Chróścielewska zajmuje się szeroko pojętym prawem rodzinnym. Zajrzyj na jej bloga http://rodzinne-prawo.pl/ , może znajdziesz tam temat, który Cię nurtuje. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 5 kwietnia 2019

Cześć, jestem nowa na forum. Nie wiem czy już znalazłeś/aś specjalistę od rodzinnego. Podobnie jak wielu innym osobom na tym forum, mnie pomogła pani mecenas Magdalena Chróścielewska. Mój rozwód był trudny, było dużo walki o to, kto ponosi winę, kto komu powinien płacić alimenty, przy kim powinna zostać nasza córeczka. Pani mecenas walczyła o mnie jak lwica, ani na chwilę nie odpuszczała. Była zawsze bardzo dobrze przygotowana, bardzo profesjonalna we wszystkim, co robiła. Miała też dla mnie dużo czasu i zawsze mi wszystko tłumaczyła łopatologicznie, aż zrozumiałam. To najlepsza specjalistka z od rozwodów, warto iść do niej z taką sprawą.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 15 kwietnia 2019

Hejka, a czy mi ktoś może powiedzieć bo jestem jakiś czas po rozwodzie i mam przysądzone alimnety na dzieci od kiedy mogę chcieć aby sąd je podwyższył bo dzieciaki teraz do szkoly od września idą? No i czy musze mieć adwokata czy sobie poradze sama ?

 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 19 sierpnia 2019

Leonia, na własną rękę lepiej takich spraw nie załatwiać. Wiem to z własnego doświadczenia. Jak nie masz u boku dobrego adwokata to jesteś praktycznie na starconej pozycji. Mnie pomogła Mecenas Magdalena Chróścielewska,  Tu masz na nią namiar http://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/ Jestem pewna, że i tobie pomoże.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj