Gdy nie chce mi zapłacić kontrahent? Kto najlepszy z adwokatów? Co mam robić?

Ostatnia aktualizacja dnia 9 października 2019 w Prawo cywilne
4 dnia 18 marca 2019

Jak w temacie, mam kontrahenta zadowolonego z usług, ale niepłacącego. Napominałam go już, prosiłam, wysyłałam monity poprzez księgową, ale ten nadal nic. Czytałam na stronie http://cywilne-prawo.pl/ , że powinnam iść do adwokata, on najpewniej poprowadzi moją sprawę. Czy to konieczność? 

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 22 marca 2019
  • Wbrew pozorom to sie czego zdarza. U mnie na przyklad tez tak bylo i mi na przyklad pomogla pani http://www.adwokat-kancelaria.org/sprawy-cywilne/ . No, ale musiałam mieć faktury, potwierdzenia zamówienia i ogólne warunki, jakie określiłam. Masz coś takiego? 
  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 26 marca 2019

O, jak ja to znam. Doszło do tego, że musiałam o faktoring zahaczyć. Ja nie wiem, jak można tak .. Niby się człowiek zna, współpracuje, a tu za chwilę faktura za zlecenie nie przychodzi. To niepoważne! 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 5 września 2019

Hej wszyscy, trzeba iść do dobrego adwokata, który tak zadziała, że pieniążki będą w zębach przyniosą. Renoma kancelarii ma znaczenie, bo dłużnicy boją się takich i płacą. Więc nie czekajcie tylko działajcie. To wasza kasa, należy się wam. W Łodzi najlepszą renomą cieszy się Kancelaria Adwokacka Chróścielewska&Chróścielewski. Warto z Nimi działać, są skuteczni.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 9 października 2019

Tak było wlaśnie u mnie.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj