Jakiego adwokata z prawa pracy boja się w Łodzi pracodawcy?

Ostatnia aktualizacja dnia 7 sierpnia 2019 w Prawo pracy
4 dnia 22 marca 2019

Cześc, jak w temacie, szukam kogoś, kogo boją się pracodawcy. Mam pewną wiążącą umowę z pewną firmą i jak na razie ja się wywiązuje, a oni nie. Miałem dostać transzę pierwszą po pewnym etapie wykonania prac, mam to zapisane w umowie a teraz prezes sie z tego wycofuje i chce mnie zwolnić. Dajcie znać, kogo wziąc? 

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 26 marca 2019

Ciężka sprawa, bo ogółem to rzadko który pracownik dziś idzie na noże z obecnym , albo z byłym pracodawcą. Sprawdź może ten blog http://prawo-praca.pl/ , może Ci to coś rozjaśni. Ja niestety nie byłem w takiej sytuacji, to trudno mi jest cokolwiek powiedzieć. Wręcz mam bardzo dobrego pracodawcę. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 26 marca 2019

A kogo z Warszawy możecie mi do prawa pracy polecić? Szukałam i najwyżej w google mam https://kancelariaprawapracy.com.pl/ , ale nie znam się na kancelariach adwokackich i nie wiem, czy można im zaufać. Może są tu jakieś warszawianki i warszawianie, którzy doradzą mi w tej kwestii? Zależy mi na szybkim przyjęciu na pierwsze spotkanie. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 9 kwietnia 2019

Pracuję w dużym banku i wpadła mi w ucho rozmowa ludzi z HR, żeby w Łodzi pracownicy nie poszli ze sprawą do Chróścielewskiego http://chroscielewska-chroscielewski.com

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 7 sierpnia 2019

Miałam bardzo podobny przypadek… nie wiedziałam do kogo się zgłosić i informacji o prawnikach szukałam w sieci. Najwięcej pozytywnych opinii miał Wawrzyniec Chróścielewski http://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-wawrzyniec-chroscielewski/ do którego też się zgłosiłam. To był dobry wybór, a mobbing w mojej pracy w koncu się skonczył raz na zawsze.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj