Jazda po pijaku-co robić? Który adwokat z Łodzi?

Ostatnia aktualizacja dnia 6 października 2019 w Prawo karne
8 dnia 8 marca 2019

Głupio się przyznać, ale popłynąłem. Przesadziłem z nadmiarem alkoholu i nie pomyślałem.. Prowadziłem po pijaku i potrąciłem piesza. Na moje szczescie niegroźnie. Muszę się teraz bronić, wywalczyć jak najniższy wyrok. Polećcie kogoś z Łodzi, kto może mi pomóc, wyciągnąć z tej sytuacji. Bardzo żałuję, że to ztobiłem. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 10 marca 2019
  • O stary, to ja to słabo widzę.. Mam nadzieję, że pomogłeś pieszej? Bo jak tak, to jeszcze pół biedy, jak nie do Ci jeszcze mogą doklepać ucieczkę z miejsca zdarzenia i zarzut nieudzzielenia pomocy.

Hm niech pomyślę.. No Chróścielewski Wawrzyniec może ci pomóc. Zajmuje się takimi sprawami właśnie. Wiesz co, tu http://chroscielewska-chroscielewski.com/ masz namiar na niego. Oby się udało. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 12 marca 2019

No, wkopałeś się młody. Nie gratuluję głupiego pomysłu, ale też nie będę oceniała, bo przecież mój ojciec też kiedyś jeździł i nawet na ucieczkę przed organami ściągania się pokusił, ale to inna sprawa. Wiesz co, ja bym tu spojrzała http://karne-prawo.pl/ , chyba ludzie o podobnej sprawie pisali, zobacz .

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 18 marca 2019

Jestem w podobnej syutacji nikt nie chce mi z okolic pomoc. Ile moze kosztowac taki adwokat? Co ja mam mu powiedziec, zeby mnie wybroniL? Okropnie zaluje tego, co sie stało. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 15 kwietnia 2019

Hej ludzie,

Chyba jestem w czarnej d…. Poimprezowałem w sobotę. Wczoraj miałem kaca i wieczorkiem piwko duże walnąłem. Dzisiaj rano wsiadłem za kółko. Czułem się dobrze a tu mnie zatrzymali i zonk. Nie wiem co mam robić bo mi prawo jazdy potrzebne do pracy? Czy mi ktoś pomoże? Co robić na policji, jak się zachować?

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 7 sierpnia 2019

I jak potoczyła się ta twoja sprawa? Mój mąż miał podobny przypadek i niestety bez pomocy prawnika się nie obylo. My zgłosiliśmy się do kancelarii http://chroscielewska-chroscielewski.com/ bo tak nam polecali znajomi ;))

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 31 sierpnia 2019

Macie już adwokata? Jesli nie to warto jak najszybciej o to zadbać. Od siebie polecam mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego http://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-wawrzyniec-chroscielewski/ – sepcjalista w swoim fachu. Poradził sobie z bardzo trudną sprawą u mnie.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 26 września 2019

Prowadził mi Adwokat Chróścielewski sprawę o jazdę po pijaku. I zakończyło mnie oczyszczeniem ze wszystkich zarzutów. No i odzyskałem w mig prawko.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 6 października 2019

Korzystałem i polecam Mecenasa. Umorzył mi sprawę i odzyskałem w mig prawo jazdy.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj