ŁÓDŹ – kto zna dobrze prawo pracy?

Ostatnia aktualizacja dnia 7 sierpnia 2019 w Prawo pracy
5 dnia 6 marca 2019

Witam serdecznie, potrzebuję porad w związku z tym, że zostałam zwolniona w pracy, przebywając na L4. Dodam szczerze, że było to moje pierwsze zwolnienie lekarskie po roku pracy. Asystentka pracodawcy zadzwoniła do mnie i poinformowała mnie, że nie mam kontynuować zwolnienia i że już nie pracuję w tym zakładzie. Czy to zgodne z prawem?

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 7 marca 2019

Według mnie to całkiem bezprawnie i masz prawo domagać się jakiegoś odszkodowania. No ale nie będę pisać za specjalistów w tej dziedzinie, może zapytasz Chróścielewskiego? Jest z Łodzi . Masz – http://prawo-praca.pl/ to jego blog, znajdziesz tam również kontakt to tego mecenasa. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 8 marca 2019

A ja to bym powiedziała, żebyś się do http://www.adwokat-waskan.pl/ zgłosiła. Może nie stąd, ale mają potrzebne doświadczenie i dobrze się sprawdzają w sprawach z nieuczciwymi pracoawcami albo pracownikami. Wiem, co mówię, sama korzystałam. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 11 marca 2019

Mówisz o Łodzi? Tu myślę, że w takiej sprawie bez problemu pomoże ci adwokat Wawrzyniec Chróscielewski http://chroscielewska-chroscielewski.com/ . Mam nadzieję, że dobrze Ci nazwisko spisałam. Mi akurat nie pomagał, ale przyjaciółce tak, kiedy pracodawca najpierw przez tygodnie nie określał zlecenia, a potem jak się spóźniła dwa dni, to karę wlepił. Nawet przeprosili ją po jego interwencji. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 12 kwietnia 2019
  • Cześć Wam wszystkim. Dla mnie najlepsza jest Pani Mecenas Karolina Falewska. Co prawda z Poznania, ale naprawdę zna się na rzeczy. Tutaj link do jej strony http://falewska.pl/.
  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 7 sierpnia 2019

Trudno tutaj cokolwike doradzić na forum.. to są tak wazne a przy tym skomplikowane kwestie prawne, ze najlepsza opcja bedzie wizyta u adwokata. Z prawa pracy to w Łodzi dużą popularnością cieszy się Wawrzyniec Chróścielewski. Tutaj http://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-wawrzyniec-chroscielewski/ możecie sobie poczytać opinie na jego temat.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj