Mobbing-czy warto? Jaki najlepszy adwokat z Łodzi?

Ostatnia aktualizacja dnia 20 sierpnia 2019 w Prawo pracy
4 dnia 18 marca 2019

Dotknal mnie mobbing. Nie bede sie zatracac w szczegolach bo nie kazdy musi wiedziec, o co chodzi. Czytalam na stronie http://prawo-praca.pl/ o tym, ze mobbing powinen byc jakos poruszany, nie ma miejsca na jego akceptacje,  a jednak w mojej firmie nagminnie sie do niego doprowadza. Kto mi pomoze z nim walczyc ? 

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 19 marca 2019

Wiesz co, to tak się mówi. Jedni w Polsce na to nie pozwalają i tępią, inni znowu przymykają oko i w razie jak cos wyjdzie to mówią, że nie wiedzieli.. Dobrze, że chcesz iść do prawnika. W sieci poszukaj.. A jesteś Polką? Bo jeśli nie, to o dyskryminację rasową możesz posądzić pracodawce albo wspolpracowników. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 23 marca 2019

Policja zazwyczaj rozkłada ręce, jeśli się mówi o mobbingu. Moja koleżanka miała tak właśnie. Jak coś zgłosiła, to nic, ze może jedynie praw w sądzie dochodzić.. A przecież wcale nie jest t o prosto udowodnić. Poddała się. Ja na jej miejscu bym nie odpuszczała. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 5 kwietnia 2019

Te sprawy są bardzo trudne, bo ciężko jest udowodnić, że cię mobbingowali. Najczęściej nikt nie będzie zeznawał na towją korzyść bo się będzie bał, że go wyrzucą z pracy i nie chce się narażać szefostwu. Musisz chyba poszukać jakiegoś dobrego prawnika, ale nie takiego co niby się zajmuje sprawami o mobbing, ale ma w tym sukcesy.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 20 sierpnia 2019

Mobbing to faktycznie bardzo trudny temat. Moja bliska znajoma miała dużo nieprzyjemności w pracy i zwolniła się. Ma nagrania, jak szef się do niej zwracał, ale stwierdziła, że odpuści, bo szkoda jej nerwów. Ale znam też przykład z dużej korporacji, że zwolnili jednego menedżera za nieodpowiednie zachowanie z pracy. Tylko w tym przypadku pracownicy solidarnie zgłaszali, że jest z nim problem i trudno się z nim współpracuje. Takie sprawy jednak nie zawsze muszą być z góry przegrane i mam nadzieję, że w Twoim przypadku uda się wywalczyć sprawiedliwość.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj