Najwyższe alimenty – który adwokat z Łodzi?

Ostatnia aktualizacja dnia 20 marca 2019 w Prawo rodzinne
5 dnia 14 lutego 2019

Jestem w separacji od roku Mąż w ogóle nie płaci na dziecko bo niby nie ma kasy. Zarabia około 4 tys. Oficjalnie ma najniższą. Płaci alimenty na córkę z pierwszego małżeństwa w kwocie 300 zł, Ma dziecko z kolejnego związku i je utrzymuje a na nasze dziecko płaci 200 zł.  Mówi żebym poszła do sądu ale i tak więcej nie dostanę. Który adwokat z Łodzi jest najlepszy w tym temacie i pomoże wykazać, że mąż zarabia dużo więcej? Moją pierwszą myślą była adwokat Magdalena Chróścielewska, bo dużo dobrego o niej słyszałam? A może kogoś innego polecacie? 

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 18 lutego 2019

Ja miałam przyjemność współpracować właśnie z Panią Mecenas Chróścielewską. Reprezentowała mnie w sprawie rozwodowej z walką o alimenty Dzięki mecenas uzyskałam rozwód na takich warunkach jakie chciałam oraz kilka tysięcy alimentów na dzieci. Mecenas bardzo mi pomogła. Wspaniała kobieta. Dziękuję !!! wysyłam ci link do jej strony http://chroscielewska-chroscielewski.com/

 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 27 lutego 2019

Z nikim innym do czynienia nie miałem, ale z czystym sumieniem polecam Chróścielewską. Mnie prowadziła sprawę o alimenty i wszytsko było super. Znając moją byłą minie trochę czasu i znowu będzie mnnie ciągała po sądach, na pewno wrócę do Chróścielewskiej.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 10 marca 2019

No ja też myślę, że Chróścielewska będzie o do takiej sprawy, od znajomej słyszałem, że jej pomogła i wcale nie była droga. Może sprawdź jej blog pod adresem http://rodzinne-prawo.pl/ .

Wiem, że oboje tam doradzają w sprawach , w których brali udział. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 18 marca 2019

No, a jak szukaliście mecenasa w swoim mieście? Ja akurat jestem z okolic Międzychodu i tutaj to po wpisaniu w google hasła adwokat międzychód mam Szymańską http://adwokat-julia-szymanska.pl/ . Czy tak warto szukać? Znajomych korzystających z takich usług to za wiele nie mam niestety. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 20 marca 2019

Fajnie, że jest to forum, można się wiele dowiedzieć. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj