Podwyższenie alimentów do którego sądu i jak to uzasadnić?

Ostatnia aktualizacja dnia 18 marca 2019 w Prawo rodzinne
5 dnia 20 lutego 2019

Dwa lata temu się rozwiodłam i sąd zasądziła alimenty na moje dzieci. Do którego sądu mam teraz złożyć wniosek o podwyzszenie alimentów do tego co był rozwód? Co mam napisać, może mi ktoś pomóc?

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 20 lutego 2019

cześć. piszesz nie do sądu tam gdzie był rozwód ale do sądu rejonowego tam gdzie mieszkasz z dziećmi. Uzasadniasz, że dzieci rosna i potzrby ich też. Ale jak się okaże, że były wziął adwokata to sobie nie poradzisz i sąd da ci 50 zł więcej.

 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
1 dnia 25 lutego 2019

Hej, moim zdaniem sama sobie nie poradzisz lepiej bądź przygotowana na wszystko. Poczytaj sobie co muisz zrobić tutaj: http://rodzinne-prawo.pl ale moim zdniem bez pomocy specjalisty się nie obędzie.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 8 marca 2019

Wydaje mi się, że do najlbliższego ja tak w Wielkopolsce zrobiłam . Z tym, że u mnie to doradzała mi Ewa Hoffman-Harwas i to ona poprowadziła mnie przez wszystko, co miałam zrobić. Może poszukaj u siebie bliżej kogoś, kto się taką sprawą dla Ciebie zajmie? 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 18 marca 2019

Dlaczego uważacie, że podwyższanie alimentów to taka oczywistość? Mnie to samo była partnerka chciała zrobić, bo niby za mało miała na dziecko. Poszła do sądu i nic nie dostała.. Udowodniłem z adwokatem, że prawie nic na dzieciaki nie idzie.. że na siebie przewala. Najpierw poznajcie sprawę, a potem oceniajcie, czy to facet jest taki okropny bo nie chce podwyzki. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj