Porada prawna

Ostatnia aktualizacja dnia 30 grudnia 2018 w Prawo pracy
4 dnia 11 grudnia 2018

Witam wszystkich, potrzebowałabym porady prawnej z zakresu prawa pracy. Jestem ze Zgierza. Ktoś morze polecić jakąś kancelarię?

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 12 grudnia 2018

Ze Zgierza nie jest tak daleko do Łodzi, a w centrum swoją kancelarię ma mecenas Wawrzyniec Chróścielewski. Słyszałam, że tro niesamowity adwokat, który jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i z chęcią niesie pomoc. Bardzo skuteczny w działaniu.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 18 grudnia 2018

Polecam tego bloga: http://prawo-praca.pl/ może znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie. Bardzo profesjonalnie prowadzony, poczytaj, poszukaj…

 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 29 grudnia 2018

Hej nie wiem czy wiesz, ale zawsze możesz się zgłosić nawet anonimowo do Państwowej Inspekcji Pracy. Po otrzymaniu takiego zgłoszenia powinni przeprowadzać kontrolne w twoim miejscu pracy, a gdyby coś znaleźli to nałożą karę dla pracodawcy.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 30 grudnia 2018

Hmm no teoretycznie masz rację, ale nie zawsze… U mnie w zakładzie mieliśmy różne przeboje z kierownikiem i każda kontrola pokazywała, że wszystko jest w porządku… dopiero jak się skrzyknęliśmy z ludźmi z  pracy i zgłosiliśmy się do adwokata po pomoc udało się rozwiązać problem.

 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj