poszukiwanie listem gończym – adwokat z Łodzi?

Ostatnia aktualizacja dnia 26 marca 2019 w Prawo karne
3 dnia 10 marca 2019

Siemka. Troszkę nagrzeszyłem względem skarbu państwa i niestety, jestem poszukiwany listem gończym. Który z adwokatów podjąłby się bronienia mnie? Kto nie boi sie ? Zależy mi na dobrym prawniku z Łodzi. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 18 marca 2019

Łee, znam niejednego takiego ,a dwóch. Raczej bym wolał swoje odsiedzeć i mieć spokój, a nie bawić się w ukrywanie. Nie byłem w takiej sytuacji to nie wiem dokładnie, kto Ci może pomóc ale radziłbym tu spojrzeć http://www.skuteczny-adwokat.com/ . To ranking mecenasów w sieci go przed chwilą wyszukałem. Może ktoś się tam znajdzie. Albo na tym blogu http://karne-prawo.pl/ coś.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 22 marca 2019

O, to chłopie sobie narobiłeś.. Czemu od razu nie oddałeś się w ręce sprawiedliwości i nie odbębnisz swojego? Jak to kolega wyżej pisał. Przecież to uciekanie jest bezsensu, a w końcu i tak Cię to doścignie.. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 26 marca 2019

Nie byłabym zdolna do czegoś takiego, ale myślę, że kolega Luxus dobrze Ci wyjaśnił, gdzie iść. Nie mieszkam w Łodzi, ale mam tu przyjaciela i również od niego słyszałem, że Chróścielewski jest idealny do tego typu spraw . Tu http://chroscielewska-chroscielewski.com/ masz adres jego kancelarii. Doświadczenie wielu spraw mówi mi, że na pewno się nie zawiedziesz. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj