prawo cywilne – adwokat

Ostatnia aktualizacja dnia 30 grudnia 2018 w Prawo cywilne
5 dnia 14 grudnia 2018

Poszukuję adwokata zajmującego się prawem cywilnym, czy ktoś może kogoś polecić? Najlepiej kogoś sprawdzonego, który ma duże doświadczenie w sprawach tego typu

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 18 grudnia 2018

Z tego co kojarzę, to bardzo duże doświadczenie w tym temacie ma mecenas Chróścielewska. Ma swoją kancelarię w samym centrum Łodzi, na al. Kościuszki. Najlepiej umów się do niej na poradę prawną – mi bardzo pomogła.

 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 19 grudnia 2018

Polecam zajrzeć na ten ranking : http://www.skuteczny-adwokat.com/

powodzenia w poszukiwaniach 🙂

 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 23 grudnia 2018

Polecam skontaktować się z  mec. Janem Znamiecem http://znamiec.pl/.

Korzystam z jego pomocy w ramach przedsiębiorstwa, które prowadzę. Wiem jednak, że czasem prowadzi też sprawy z cywilne pojedynczym osobą. Podczas naszej współpracy zawsze wykazuje się profesjonalizmem oraz dobrą znajomością przepisów.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 29 grudnia 2018
Również mogę polecić świetną kancelarię, jaką jest Kancelaria adwokacka mecenasa Stanisława Stala, która świadczy profesjonalne doradztwo prawne.
  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 30 grudnia 2018

Najlepsza jest Magdalena Chróścielewska prowadziła sprawę mojej siostry i była bardzo zadowolona z tego jak profesjonalnie podeszła do sprawy i jak świetnie była przygotowana. Pani Magdalena specjalizuje się właśnie w prawie cywilnym jak i rodzinnym. Myślę, że jak się z nią skontaktujesz  to nie pożałujesz. – http://chroscielewska-chroscielewski.com/kontakt/

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj