prawo cywilne – adwokat

Ostatnia aktualizacja dnia 6 października 2019 w Prawo cywilne
8 dnia 14 grudnia 2018

Poszukuję adwokata zajmującego się prawem cywilnym, czy ktoś może kogoś polecić? Najlepiej kogoś sprawdzonego, który ma duże doświadczenie w sprawach tego typu

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 18 grudnia 2018

Z tego co kojarzę, to bardzo duże doświadczenie w tym temacie ma mecenas Chróścielewska. Ma swoją kancelarię w samym centrum Łodzi, na al. Kościuszki. Najlepiej umów się do niej na poradę prawną – mi bardzo pomogła.

 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 19 grudnia 2018

Polecam zajrzeć na ten ranking : http://www.skuteczny-adwokat.com/

powodzenia w poszukiwaniach 🙂

 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 23 grudnia 2018

Polecam skontaktować się z  mec. Janem Znamiecem http://znamiec.pl/.

Korzystam z jego pomocy w ramach przedsiębiorstwa, które prowadzę. Wiem jednak, że czasem prowadzi też sprawy z cywilne pojedynczym osobą. Podczas naszej współpracy zawsze wykazuje się profesjonalizmem oraz dobrą znajomością przepisów.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 29 grudnia 2018
Również mogę polecić świetną kancelarię, jaką jest Kancelaria adwokacka mecenasa Stanisława Stala, która świadczy profesjonalne doradztwo prawne.
  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 30 grudnia 2018

Najlepsza jest Magdalena Chróścielewska prowadziła sprawę mojej siostry i była bardzo zadowolona z tego jak profesjonalnie podeszła do sprawy i jak świetnie była przygotowana. Pani Magdalena specjalizuje się właśnie w prawie cywilnym jak i rodzinnym. Myślę, że jak się z nią skontaktujesz  to nie pożałujesz. – http://chroscielewska-chroscielewski.com/kontakt/

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 5 września 2019

Jest tu ktoś jeszcze. Właśnie wracam z sądu. Miałam bardzo trudną dla mnie taką sprawę, najpierw sama próbowałam ją sobie prowadzić, potem wzięłam dwóch nowicjuszy, a pod koniec byłam już w takim dołku, że przez tydzień płakałam. Na szczęście mój Józek znalazł w necie Panią Mecenas Chróścielewską i zaciągnął mnie do Niej siłą. Pani MEcenas zgodziła się poprowadzić sprawę, uprzedzając o wszystkim co może się wydarzyć i że możemy przegrać i czy chcę mimo wszystko próbować. Pewnie, że chciałam, nie miałam przecież nic do stracenia. I co, wygrałyśmy. Pełem sukces!!

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 27 września 2019

Byłem i gorąco polecam. Sprawdziła Pani Mecenas Chróścielewska wszystkie moje oczekiwania. A miałem trudną sprawę przed sądem cywilnym.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 6 października 2019

Potwierdzam w 1000%. Wszystko na najwyższym poziomie- od samej kancelarii, po panie sekretarki aż po wynik sprawy.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj