Prawo cywilne -kogo polecacie z adwokatow z Łodzi?

Ostatnia aktualizacja dnia 23 listopada 2019 w Prawo cywilne
5 dnia 7 marca 2019

Potrzebuję rzeczowej porady odnośnie prawa cywilnego – sprawa dotyczy powiedzmy, sporu między mną, a siąsiadem. Muszę być dobrze przygotowany i wiedzieć, co mnie może czekać, albo co ja mam zrobić, jak się wybronić ewentualnie. Kogo z Łodzi polecacie do rozmowy na ten temat? 

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 21 marca 2019

Ja też właśnie szukam i wiesz co? Przed chwila wpadłam na tego bloga http://cywilne-prawo.pl/ i zastanawiam się. Tam wiele sie mówi o różnych sprawach cywilnych. Może i Ty znajdziesz tam taką poradę, co trzeba? 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 26 marca 2019

Spór sąsiedzki, skąd ja to znam.. U nas w końcu musieliśmy się porozumieć i chociaż było ciężko, to jednak nie poszliśmy do sądu. Żony zaprowadziły nas na mediacje i nie było rady, trzeba było się dogadać. Nadal Franka nie lubię, no ale nie musimy siedzieć przy tym samym stole ;D . 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 16 września 2019

Przejrzałam opinie w internecie, rankingi, popytałam też znajomych i wszyscy polecają kancelarię Adwokacka Pani Mecenas MAGDALENY CHRÓŚCIELEWSKIEJ. Może ktoś ma aktualne info lub był tam ostatnio? Otrzymałam pozew i potrzebuję pomocy.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 8 października 2019

Pójdźcie i sami sprawdźcie. Każdy może sam wyrobić sobie opinię. I wtedy podjąć decyzję.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 23 listopada 2019

Kancelaria Adwokacka Pani Mecenas MAGDALENY CHRÓŚCIELEWSKIEJ jest najlepsza. Bardzo walczą o wygraną dla klienta. Są mega skuteczni.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj