Przywrócenie do pracy

Ostatnia aktualizacja dnia 12 kwietnia 2019 w Prawo pracy
5 dnia 18 grudnia 2018

Znajduję się wtrudnej sytuacji. Zostałem wyrzucony z pracy przez pomówienia mojej kierowniczki. Mogę udowodnić, że były one nieprawdziwe. Czy istnieje możliwość przywrócenia mnie do pracy? Nie ma u nas niestety zbyt wielu możliwości znalezienia nowej, równie dobrze płatnej. Słyszałem, że powinienem się udać się do sądu pracy. Czy mogę sam coś zrobić, czy lepiej wybrać się do adwokata?

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 18 grudnia 2018

a miałeś umowę na czas nieokreślony czy na określony bądź inny typ?

 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 28 grudnia 2018

Proponuje Tobie dokładnie przeszukać forum. Może ktoś miał już podobny problem. Ja ze swojej strony mogę polecić adwokata Adama Dubyna. Nie obyło się bez małych problemów – jeśli mam być szczery. Ale ostatecznie sprawę mi wygrał.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 29 grudnia 2018

Prawo pracy? To musisz się bezwzględnie skontaktować z Wawrzyńcem Chróścielewskim. Ma on bardzo duże doświadczenie w tych kwestiach i jest znany z dużej skuteczności. Nie masz co się zastanawiać. Jestem pewna, że Ci pomoże, tak jak mi. Pan Mec. jest cierpliwy oraz sympatyczny. Tak więc sama współpracy oprócz owocnej odbywa się w miłej atmosferze.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 12 lutego 2019

hej #Zastrosz, zajrzyj na ten ranking: http://www.skuteczny-adwokat.com/ 

w Łodzi jest bardzo wielu adwokatów, na pewno tam kogoś znajdziesz

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 12 kwietnia 2019
  • Zastrosz zwróć się do Kancelarii mecenas Falewskiej http://falewska.pl/. Ja byłam w tej samej sytuacji i wszytstko wygrałam.
  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj