spadek-któy adwokat najlepszy w Łodzi ?

Ostatnia aktualizacja 23 godzin temu w Prawo spadkowe
11 dnia 7 marca 2019

Witam, mam problem ze spadkiem po rodzicach. Prawnie on należy się mnie i moim dzieciom, jednak kochanka ojca chce podważyć testament . Czy naprawdę ma do tego prawo? Nie była z nim jakkolwiek prawnie związana, a z tego co wiem, dzieci nie było.. Jak to widzicie? Kto mi w Łodzi w tym pomoże?

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 11 marca 2019

Cześć jowitko. Widzę, że spotkała Cię naprawdę niezręczna sytuacja. ja to jak najbardziej rozumiem, dlatego chętnie Ci pomogę. Otóż słyszałam od znajomej, że adwokat Chróścielewska zajmuje się bardzo dobrze takimi sprawami. Zgłoś się do niej ,albo napisz na jej stronie: http://chroscielewska-chroscielewski.com/ , Nie rozumiem, że wciąż się takie sytuacje dzieją, dziecko ma być mniej wazne od kochanki.. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 15 kwietnia 2019

Cześć jestem z okolic Kalisza. Walcze o spadek z macocha, wiec jestem w podobnej sytuacji co jowitas. Sprawa juz sie toczy dwa lata. Chyba to sie nigdy nie skonczy. Radze sobie na razie sam, ale czuje ze nie byl to dobry patent i trzba bylo brac jakiegos prawnika. Ktoś coś o jakimś z mojej okolicy wie?

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
1 dnia 7 czerwca 2019

Korzystałem z usług Pani Chróścielewskiej http://chroscielewska-chroscielewski.com/zespol/ przy okazji rozwodu. Teraz to czynię przy okazji sprawy spadkowej i jak najbardziej mogę polecić. Działa szybko i profesjonalnie. Perfekcjonistka. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 14 czerwca 2019

U mnie sprawa trwała ponad 4 lata, aż w końcu poszłam do Janiszewskiej. Jest ok. https://www.specprawnik.pl/radca-prawny/danuta-janiszewska-56719/

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 21 czerwca 2019

Dobry i sprawdzą kancelarią – śmię powiedzieć, że jedna z lepszych jest kancelaria Chróścielewska & Chróścielewski i rzeczywiście tak jest – mega profeska http://chroscielewska-chroscielewski.com  

Jedni z bardziej skutecznych w łódzkim 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 21 czerwca 2019

No bo trochę ciężko byłoby chyba jeździć do mecenasa z zakopanego albo gdynii tak jak niektórzy tutaj proponują Pozdrawiam 🙂 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
1 dnia 10 lipca 2019

U nas w rodzinie też był dość duży problem ze spadkiem.. Na tyle skomplikowana to była sprawa, że jedna kancelaria odmówiła nam pomocy (ale nie będę tutaj wspominać kto…). Byliśmy naprawdę pod kreską i wtedy polecono nam Mecenas Chróścielewską. Ta kobieta spadła nam z nieba! Warto też sobie poczytać tego bloga http://spadkowe-prawo.pl/ w wolnej chwili, bo jest tam sporo przydatnych informacji.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 12 lipca 2019
Lepiej zajrzeć na ten blog http://spadkowe-prawo.pl/ . Jest tam sporo informacji na temat spadku i zachowku. Warto sobie poczytać, bo można naprawdę się sporo dowiedzieć. Myślę, że dzięki temu można podjąć decyzję czy iść do sądu czy notariusza, a jeśli do sądu to czy z prawnikiem czy bez. A jak o prawnika chodzi, to ja oczywiście też polecam mecenas CHróścielewską.
  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 23 godzin temu
Całkiem niedawno dowiedziałem się, że mogę odziedziczyć spadek po mojej cioci. Jednak jest w tej sprawie mnóstwo formalności do załatwienia, a ja totalnie się na tym nie znam. Dowiedziałem się od znajomych, że w takich sytuacjach pomóc może jakiś dobry adwokat… kogo polecacie? Faktycznie kancelaria Chróścielewskich jest warta uwagi?
  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj