spadek-któy adwokat najlepszy w Łodzi ?

Ostatnia aktualizacja dnia 15 kwietnia 2019 w Prawo spadkowe
3 dnia 7 marca 2019

Witam, mam problem ze spadkiem po rodzicach. Prawnie on należy się mnie i moim dzieciom, jednak kochanka ojca chce podważyć testament . Czy naprawdę ma do tego prawo? Nie była z nim jakkolwiek prawnie związana, a z tego co wiem, dzieci nie było.. Jak to widzicie? Kto mi w Łodzi w tym pomoże?

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 11 marca 2019

Cześć jowitko. Widzę, że spotkała Cię naprawdę niezręczna sytuacja. ja to jak najbardziej rozumiem, dlatego chętnie Ci pomogę. Otóż słyszałam od znajomej, że adwokat Chróścielewska zajmuje się bardzo dobrze takimi sprawami. Zgłoś się do niej ,albo napisz na jej stronie: http://chroscielewska-chroscielewski.com/ , Nie rozumiem, że wciąż się takie sytuacje dzieją, dziecko ma być mniej wazne od kochanki.. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 18 marca 2019

Tematyka trudna, ale to nie znaczy, że sobie z nią nie poradzisz. Idź do dobrego specjalisty jak pani MAŁGORZATA GÓRBIEL z Zakopanego, a na pewno dostaniesz to, co CI SIE NALEŻY. Ja to z nią wygrałam więcej, niż planowałam, ale to w rozwodzie.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 15 kwietnia 2019

Cześć jestem z okolic Kalisza. Walcze o spadek z macocha, wiec jestem w podobnej sytuacji co jowitas. Sprawa juz sie toczy dwa lata. Chyba to sie nigdy nie skonczy. Radze sobie na razie sam, ale czuje ze nie byl to dobry patent i trzba bylo brac jakiegos prawnika. Ktoś coś o jakimś z mojej okolicy wie?

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj