sprawa karna- który adwokat skuteczny w łodzi?

Ostatnia aktualizacja dnia 19 sierpnia 2019 w Prawo karne
6 dnia 14 lutego 2019

witam serdecznie. w związku z kłopotami, które ma mój narzeczony poszukuję dobrego adwokata, który zajmuje się sprawami karnymi. chodzi mi o Łódź i okolice. znalazłam pochlebneopinie na temat prawnika Chróścielewskiego i tutaj moje pytanie do wszytskich korzystaliście może z jego usług?

  • Polubione przez
Odpowiedz
1 dnia 18 lutego 2019

Polecam Ci Kancelarię Adwokacką Wawrzyńca Chróścielewskiego. Specjalizują się właśnie w tego typu sprawach. Mnie również pomogli wyjść z takiego bagna z którego myślałem że się już nie pozbieram. Polecam serdecznie. Tu masz linka http://chroscielewska-chroscielewski.com

 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 8 marca 2019

Też dużo dobrego słyszałem o tym Chróścielewskim, a na jego blogu http://karne-prawo.pl/ znajdziesz naprawdę dużo różnorodnych opinii, opisy prowadzonych spraw. Poza nim to w Łodzi nikogo nie znam,co by się porządnie taka sprawa zajął.. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 12 marca 2019

Czemu do https://www.marchalewicz.pl/zakres-uslug nie pójdziesz? On może i dalej, ale specjalista w dzidzinie. Pomógł mnie i mojej znajomej przy sprawie o wyłudzenie. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 23 lipca 2019

Już to gdzieś wspominałem pod innym tematem na tych forach – w sprawie karnej pomagał mi Mecenas Chróścielewski – specjalista w swoim fachu z ogromnym zasobem wiedzy do klienta, drugiej strony na sali. Ogromny dar przekonywania. Śmiało polecam 

 

http://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-wawrzyniec-chroscielewski/

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 19 sierpnia 2019

Potwierdzam! Przy sprawach karnych to faktycznie mecenas Chróścielewski jest najlepszy i niezastąpiony. Nie wiem czy wiecie, ale prowadzi też swojego bloga http://karne-prawo.pl/ gdzie pojawia się wiele ciekawych wpisów i artykułów.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj