Sprawy cywilne, kto skuteczny z adwokatów z Łodzi?

Ostatnia aktualizacja dnia 6 marca 2021 w Prawo cywilne
12 dnia 21 marca 2019

Powiem Wam, pokrótce, o co chodzi. Firma x została przeze mnie zatrudniona do prowadzenia księgowości. Niestety, po półroczu wspólnego działania dowiedziałam się, że wiele rzeczy nie zostało dopilnowanych. Pracownicy i pracownice umywają ręce, a ja mam dostać wysokie kary. Mam wiążącą umowę. Chciałabym się poradzić kogoś w tej kwestii . Kogo polecacie? 

 • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 23 marca 2019

Do Chróścielewskiej idź. Ma doświadczenie, wiele osób ją już sprawdziło , a na prawie zna się mało kto. Masz tutaj http://cywilne-prawo.pl/ blog prowadzony przez jej kancelarię, na pewno zauważysz, ze w wielu sprawach się specjalizuje. Taka sprawa to dla niej chleb powszedni.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 26 marca 2019

Kurczę, wiem że to nie do końca w temacie, ale potrzebuję też namiar na dobrego prawnika z zakresu prawa cywilnego, z tym, że z lubelskiego. Na oferteo wymienia się https://www.oferteo.pl/kancelaria-adwokacka-anna-luiza-smyk-adwokat/firma/1804669 Luizę Smyk, czy znana jest może komuś na tym forum ta pani? 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 18 czerwca 2019

Wal jak w dym do kanclelarii http://chroscielewska-chroscielewski.com 
Mecenas Chróścielewska specjalizuje się głównie w prawie cywilnym i jest w tym dobra. Podobno zawsze wyzwanie dla obrońcy siedzącego po drugiej stronie. Wyjątkowo mocno waleczna ale to chyba dobrze 🙂 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 10 lipca 2019

Zdecydowanie potwierdzam. Mecenas Chróścielewska jest najlepszym adwokatem jeśli chodzi o sprawy cywilne w Łodzi jak i w okolicy. Wiem co mówię, bo przyjeżdzają do niej moi znajomi z bardzo daleka. Faktycznie zna się na rzeczy i wie co robi. Tutaj http://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/ jest namiar na jej strone

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
1 dnia 11 lipca 2019

Też poszukuję skutecznego adwokata od prawa cywilnego z Łodzi. Pomoże ktoś? 🙂 Kogo naprawdę warto polecić i kto rzeczywiście korzystał z usług? Z góry dziękuję 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 12 lipca 2019
Zerknij na zakres spraw obsługiwanych przez tą łódzką kancelarię Chróścielewskich – jeśli chodzi o kwestie  cywilne, to z nimi można naprawdę sporo osiągnąć, gdyż maja w tym zakresie doświadczenie i spora wiedzę potwierdzona praktyką. Na tej stronie http://cywilne-prawo.pl/ znajdziesz sporo interesujących atrtykułów na temat prawa 🙂
 
 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 19 lipca 2019

Najlepsza jest ta kancelaria http://chroscielewska-chroscielewski.com/ – wiem to z własnego doświadczenia.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 20 lipca 2019

Sama nie polecę, bo nie korzystałam, więc nawet za bardzo nie wiem kto by się nadał.  Może warto porównać parę kancelarii?Tutaj  http://chroscielewska-chroscielewski.com/ jest taki adwokat z Łodzi. Myślę, że to już będzie jakiś punkt wyjścia.  Aczkolwiek nie zaszkodzi też wziąć pod uwagę po prostu te namiary, które polecają znajomi.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 21 lipca 2019

Mój adwokat, czyli pani Magdalena Chróścielewska, przyjmuje swoich klientów w Łodzi. Gdzie wam wygodniej w sumie. No i zajmuje się ona sprawami dotyczącymi prawa cywilnego.. Zdecydowanie warty=a polecenia, w każdej sytuacji świetnie sobie radzi.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 2 sierpnia 2019

Dobre opinie ma też Pani Aurelia Mikołajczyk 🙂 na pewno poradzi sobie z waszą sprawą i wygracie w sądzie 🙂

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 5 września 2019

Jak ktoś mieszka w Łodzi i ma sprawę cywilną w Łodzi to uderzajcie do PANI CHRÓŚCIELEWSKIEJ I JEJ KANCELARII ADWOKACKIEJ. Widać, że pracują z przyjemnością, kombinują, robią burze mózgów, aby jak najbardziej pomóc człowiekowi. Wymyślają sami co należy przygotować, aby była jak największa szansa na wygraną. Byłam u innych adwokatów, ale nawet w 10% to nie był ten sam poziom.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj