Sprawy cywilne, kto skuteczny z adwokatów z Łodzi?

Ostatnia aktualizacja 13 godzin temu w Prawo cywilne
3 dnia 21 marca 2019

Powiem Wam, pokrótce, o co chodzi. Firma x została przeze mnie zatrudniona do prowadzenia księgowości. Niestety, po półroczu wspólnego działania dowiedziałam się, że wiele rzeczy nie zostało dopilnowanych. Pracownicy i pracownice umywają ręce, a ja mam dostać wysokie kary. Mam wiążącą umowę. Chciałabym się poradzić kogoś w tej kwestii . Kogo polecacie? 

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 23 marca 2019

Do Chróścielewskiej idź. Ma doświadczenie, wiele osób ją już sprawdziło , a na prawie zna się mało kto. Masz tutaj http://cywilne-prawo.pl/ blog prowadzony przez jej kancelarię, na pewno zauważysz, ze w wielu sprawach się specjalizuje. Taka sprawa to dla niej chleb powszedni.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 26 marca 2019

Kurczę, wiem że to nie do końca w temacie, ale potrzebuję też namiar na dobrego prawnika z zakresu prawa cywilnego, z tym, że z lubelskiego. Na oferteo wymienia się https://www.oferteo.pl/kancelaria-adwokacka-anna-luiza-smyk-adwokat/firma/1804669 Luizę Smyk, czy znana jest może komuś na tym forum ta pani? 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 13 godzin temu

Wal jak w dym do kanclelarii http://chroscielewska-chroscielewski.com 
Mecenas Chróścielewska specjalizuje się głównie w prawie cywilnym i jest w tym dobra. Podobno zawsze wyzwanie dla obrońcy siedzącego po drugiej stronie. Wyjątkowo mocno waleczna ale to chyba dobrze 🙂 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj