Sprawy cywilne – który adwokat w ŁODZI?

Ostatnia aktualizacja dnia 8 października 2019 w Prawo cywilne
4 dnia 11 marca 2019

Mam pewną sprawę cywilną do rozwiązania między mną, a biurem rachunkowym. Nie chcę wchodzić w szczegóły, bo to moja prywatna sprawa, jednak będę wdzieczna za polecenie kogoś właściwego z Łodzi. Niech ta osoba ma doświadczenie w tym prawie.. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 18 marca 2019

Niech moim poleceniem będzie ten ranking http://www.skuteczny-adwokat.com/. Tu myślę, że znajdziesz kogo szukasz i to z Twojej miejscowości. Ja akurat wyłapałam kogoś z Bydgoszczy, więc  u mnie to porównanie się sprawdziło. Kto wie, może i tobie pomoże. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 27 września 2019

Ja wybrałem Adwokat Chróścielewską i jestem meeeeega zadowolony. A moja sprawa cywilna była bardzo trudna i ktoś mniej doświadczony by ją położył kompletnie. Na szczęście Pani Mecenas ma kilkunastoletnie doświadczenie i Sztab Adwokatów, którzy z Nią pracują i to było kluczowe dla wygranej.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 6 października 2019

To prawda, są bardzo dokładni, szybcy, robią wszystko by wygrać. Do tego bardzo mili, a kancelaria jest tak luksusowa, że czujesz się jak w 5 gwiazdkowym hotelu.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 8 października 2019

Ja proponuję zawsze iść na poradę i wtedy ocenić wszystko od poziomu wiedzy, po wygląd kancelarii, obsługę sekretariatu, po miłą atmosferę i dbałość o klienta i wtedy zdecydować czy zostawić sprawę do prowadzenia.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj