Walka o dziecko – prawnik Łódź

Ostatnia aktualizacja dnia 9 września 2019 w Prawo rodzinne
4 dnia 6 marca 2019

Jestem zrozpaczona. Mój mąż chce odebrać mi dziecko, sugerując, że nie mam pieniędzy na jego wychowanie. Pracuję na umowę zlecenie o minimalnym wynagrodzeniu 1200 zł na rękę. Dodatkowo mam rentę w wysokości 569 zł. Czy powinnam się bać? Kto mi doradzi w takim przypadku?

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 18 marca 2019

Idź do jakiegoś mecenasa, w sieci masz pełno rankingów. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 23 lipca 2019

Temat trudny i niewygodny – to jest wojna o dziecko, które czuje się jak towar a przecież kocha obojga rodziców. Przerabiałam to… czas bardzo trudny, problemy w szkole itp. Skorzystałam z pomocy Mecenas Chróścielewskiej, która pomogła mi najszybciej jak mogła i dzięki tej pomocy dostałam też wiele solidnych argumentów by razem z moim byłym mężem załatwić to jednak najbardziej spokojnie jak się da – to są bardzo dobre drzwi do rozwiązania takiego problemu – http://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 12 sierpnia 2019

Koniecznie zgłoś się do Magdaleny Chróścielewskiej. Ciekawych rzeczy mozesz też się dowiedzieć z tego bloga http://rodzinne-prawo.pl/ Pozdrawiam i życzę powodzenia!

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 9 września 2019

Też to przeszłam w sprawie rozwodowej w zeszłym roku. To chyba najgorszy rodzaj sprawy. Bardzo wyczerpujący emocjonalnie, potrzeba więc adwokata, który specjalizuje się w takich sprawach o wielu, wielu lat i który poda pomocną dłoń i przeprowadzi przez to piekło. Mnie się udało z pomocą właśnie kancelarii adwokackiej Pani Chróścielewskiej i dlatego polecam Ją z całego serca.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj