Zwolnienie dyscyplinarne

Ostatnia aktualizacja dnia 30 grudnia 2018 w Prawo pracy
4 dnia 14 grudnia 2018

Kilka dni temu otrzymałem zwolnienie dyscyplinarne od mojego kierownika. Uważam, że jest ono bezpodstawne i opiera się na pomówieniach. Chciałbym coś z tym dalej zrobić – czy warto iść z tym do prawnika?

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 17 grudnia 2018

Myślę, że sam możesz dużo zdziałać, ale jak pójdziesz do prawnika, to przynajmniej nie będziesz błądził po omacku, tylko od razu podejmiesz właściwe kroki

 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 21 grudnia 2018

Jeżeli oprócz Twojego zdania stoją też jakieś dowody to według mnie lepiej z tym iść do adwokata, który będzie w stanie sprawdzić czy rzeczywiście masz szansę wygrać. Możesz poszukać zawsze kogoś w internecie. np. tutaj  http://www.skuteczny-adwokat.com/ całkiem fajny ranking adwokatów albo rzeczywiście spróbować samej. Tak czy siak powodzenia !

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 28 grudnia 2018

Ja mogę polecić Kancelarię Rafała Słowika. W mojej sytuacji okazał się bardzo pomocny i sprawa zakończyła się dla mnie korzystnie;)

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 30 grudnia 2018

Koniecznie pan mecenas Chróścielewskiego. Ma kancelarię, w centrum Łodzi więc łatwo do niej dotrzeć. Pan mecenas specjalizuje się w prawie pracy, posiada wieloletnie doświadczenie, prowadził wiele najróżniejszych spraw z zakresu tej dziedziny. Na stronie kancelarii znajdziesz szczegółowy opis działalności. Moi znajomi korzystali z jego pomocy przy walce z ich pracodawcą, który chciał ominąć „zwolnienie grupowe” i z każdym się dogadać na niespecjalnie korzystnych warunkach.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj