Adwokat Magdalena CHRÓŚCIELEWSKA

Ostatnia aktualizacja 7 dni temu w Prawo rodzinne
3 dnia 10 stycznia 2023

Jak w tytule. Niestety szykuje mi się bardzo trudny i pewnie długi rozwód. Wiadomo nie chcę być w tym sam. Przeglądałem dużo stron internetowych różnych kancelarii i z mojego wstępnego rozeznania wybija się kancelaria adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. Nim się jednak ostatecznie na nią zdecyduję chciałbym poznać opinię osób, którym faktycznie prowadziła sprawę i zapytać się o ich opinie. Z góry wszystkim bardzo dziękuję za pomoc!

Widziałem, ze tutaj jest najlepszym adwokatem od rozwodów:
https://www.skuteczny-adwokat.com/sprawy-rozwodowe/
https://e-prawnik.pl/forum/adwokat-magdalena-chroscielewska-czy-znacie-komus-prowadzila-rozwod.html
https://topadwokat.com/lodz/adwokat-magdalena-chroscielewska/

Wg mnie jest NAJLEPSZA OD ROZWODÓW, ale liczę na Waszą pomoc.

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 11 stycznia 2023

Adwokat MAGDALENA ChRÓŚCIELEWSKA z Kancelarii Adwokackiej CHRÓŚCIELEWSKA & CHRÓŚCIELEWSKI to rewelacyjny adwokat. Z indywidualnym, podejściem do sprawy. Na każdym spotkaniu odpowiadała cierpliwie na wszystkie moje pytania (nie miałam poczucia, że się spieszy). Sprawa poprowadzona tak, jak w naszych początkowych założeniach. Mecenas wykazuje się dużą empatią, podchodzi ze zrozumieniem do personalnych historii i ładunku emocjonalnego związanego ze sprawą. Serdecznie polecam. najlepszy adwokat do spraw rodzinnych https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-rodzinne/ Tu masz namiar +48 666 609 065.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 20 stycznia 2023

Adwokat Chróścielewska co mogę powiedzieć. Świetnie przygotowana do rozprawy, zagięła pełnomocnika drugiej strony już na początku rozprawy. Cieszę się, że do niej trafiliśmy. Słowa uznania za profesjonalne prowadzenie sprawy, ludzkie podejście, wiedzę i zaangażowanie.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj

Jestem bardzo zadowolona z kilku porad prawnych u Pani Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej, oraz finiszującej rozprawy. Świetne i strategiczne działanie, profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Przyłączam się do opinii wielu osób: odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj