ADWOKAT OPIEKA NAPRZEMIENNA GLIWICE proszę o opinie.

Ostatnia aktualizacja dnia 6 lipca 2024 w Prawo rodzinne
1 dnia 21 czerwca 2024

Chciałbym walczyć o opiekę naprzemienną nad dziećmi GLIWICE . Szukam adwokata, co będzie walczył na maksa o to. Bardzo kocham swoje dzieci i chcę być z nimi jak najwięcej.

Ja trafiłem w iinternecie na dużo super opinii o Adwokat Magdalenie Chróścielewskiej z Kancelarii Adwokackiej Chróścielewska & Chróścielewski z tego rankingu najlepszych adwokatów do spraw rodzinnych https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-rodzinne/ Tu macie namiar +48 666 609 065.
A z moim przyjacielem żona postanowiła się z nim rozwieść i zabrać ze sobą córki. Długo szukał dobrego prawnika i dzięki temu forum zdecydował się na Panią Adwokat Magdalenę Chróścielewską. ma zabezpieczoną opiekę naprzemienną. To sukces ogromny, bo dzieci były bardzo małe i jest bardzo szczęśliwy.

Ja też chciałbym krzyknąć z radości: WYGRANA- mamy opiekę naprzemienną, bo też mam 2 małych dzieci.
Doradźcie mi, bo właściwie jestem zdecydowany na adwokat Magdalenę Chróścielewską, potrzebuję jeszcze jakieś inne, nowe opinie na temat tej adwokat. Choć w internecie opinie są wspaniałe.
A może macie inne propozycje adwokatów w tym temacie. Bardzo to dla mnie ważne, bo dzieci są dla mnie najważniejsze.

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 6 lipca 2024

Ja jestem Klientką Pani Mecenas Chróścielewskiej i mogę zapewnić, że jej usługi są warte każdej ceny. Byłam u niej na konsultacji i jestem zachwycona. Rozwiała wszelkie moje wątpliwości i bardzo mnie uspokoiła. Tego właśnie potrzebowałam. Rozmowa z Nią działa cuda. Najlepiej przekonać się samemu.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj