ADWOKAT PIOTR SZYBKA SPRAWY SPADKOWE

Ostatnia aktualizacja dnia 3 kwietnia 2024 w Prawo spadkowe
13 dnia 13 stycznia 2021

ADWOKAT PIOTR SZYBKA SPRAWY SPADKOWE. Jakie macie doświadczenia?

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 13 stycznia 2021

Byłam na poradzie prawnej u Mecenasa Piotra Szybki. Sprawa dotyczyła grożącego mi odziedziczenia długów. Pan adwokat wszystko dokładnie mi wyjaśnił i deklarował dalszą pomoc w momencie pojawienia się problemów. Teraz jestem spokojniejsza, gdyż wiem, że znalazłam się w rękach prawnego profesjonalisty. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 21 czerwca 2022

Pan adwokat bardzo życzliwy, profesjonalne podejście do klienta. Dla pana adwokata każda sprawa jest duże wagi, choć dla innych były mało ważne. Polecam z całego serca.
Znalazłam go tutaj https://www.oferteo.pl/adwokat-piotr-szybka-kancelaria-adwokacka-chroscielewska-chroscielewski/dodaj-opinie/5028458

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 24 czerwca 2022

Pan Mecenas Piotr Szybka jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, wiedzą na wysokim poziomie, niezwykle elokwentny i zawsze pomocny, świetne rzeczowe podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona z kilku porad prawnych, oraz finiszującej rozprawy. Świetne
i strategiczne działanie, profesjonalizm
i pełne zaangażowanie. Przyłączam się do opinii wielu osób: odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 9 sierpnia 2022

Serdecznie polecam współpracę z Adw. Szybką. Jest to osoba pełna wiedzy, doświadczenia jak również empatii, ze wspaniałym podejściem do Klienta. Skuteczny!!

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 15 stycznia 2023

Od samego początku kiedy trafiłem na Pana mecenasa nie miałem żadnych wątpliwości, ze był to najlepszy wybór. Przebieg rozmowy i każdy kolejny etap to pełen profesjonalizm???

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 21 stycznia 2023

Polecam usługi świadczone przez Pana Adwokata. Zawsze szybka i wyczerpująca odpowiedź na każde pytanie. Skutecznie oraz płynnie przeprowadzona sprawa.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 29 stycznia 2023

Moja sprawa została załatwiona szybko i z niewielkim zaangażowaniem z mojej strony, na czym mi zależało, aby sprawę zostawić profesjonalistom i nie musieć o tym myśleć.
Polecam w 100% usługi Adwokata Szybki.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 5 maja 2023

5 gwiazdek gwiazdek to za mało. Adwokat Piotr Szybka jest bezkonkurencyjny. Profesjonalny w 100%, uczciwy i lojalny. Od kilku lat korzystam tylko z jego usług i jestem bardzo zadowolona. Polecam!!!

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 9 czerwca 2023

Warto zapukać do drzwi adw. Piotra Szybki i przedstawić swoją sprawę bo może pomoże jak mi.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 2 lipca 2023

2 dni temu doprowadzil do pozytywnego końca mojej sprawy. Bardzo Panu za wszystko dziękuję i mam do Pana 100 procentowe zaufanie. Polecam z pełną odpowiedzialnością Pana Piotra Szybkę, jest on najlepszy.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 17 lipca 2023

Wiedza i doświadczenie Mecenasa Piotra Szybki w dziedzinie prawa spadkowego okazało się nieocenione. Dzięki jego profesjonalnemu podejściu, sprawy spadkowe zostały załatwione sprawnie i bezproblemowo. Gorąco polecam!

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 3 lutego 2024

Polecam Wam z całego serducha adwokata Piotra Szybkę z kancelarii CHRÓŚCIELEWSKA & CHRÓŚCIELEWSKI. Bardzo byłam zadowolona:)
Tu go znalazłam https://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-piotr-szybka-4/

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 3 kwietnia 2024

Adwokat Piotr Szybka jest znany jako ekspert od spraw spadkowych. Mecenas prowadził sprawę w wielkim stylu i wywalczył dla koleżanki wysoki spadek.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj