Adwokat ROZWÓD Łódź

Ostatnia aktualizacja 7 godzin temu w Prawo rodzinne
10 dnia 27 kwietnia 2020

Jak w temacie poszukuję dobrego adwokata do rozwodu z Łodzi.

 • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 28 kwietnia 2020

hello. proponuję popytać po znajomych, przejrzeć internet. Tylko jedna ważna sprawa, sprawdź od kiedy dany adwokat:

 • jest adwokatem. To musi być min. kilkanaście lat. sprawdź rejestr adwokatów.
 • od kiedy są o adwokacie opinie w internecie. Minimum 8, 9 lat.
 • jak duży ma zespół, ilu adwokatów i prawników, jaki sekretariat. Wtedy kilka osób pracuje nad twoją sprawą, a nie jedna. Efekt jest wtedy 100 razy lepszy.
 • jak ma w kancelarii. Jeśli luksusowo, to ma kasę, więc nie potrzebuje za wszelką cenę prowadzić twojej sprawy, by móc spłacić kredyty, zapłacić rachunki. poza tym ty też czujesz się luksusowo.
 • czy wystawia paragon. to świadczy, że jest uczciwy, a poza tym masz potwierdzenie, że przekazałeś pieniądze
 • czy spotyka się z tobą zawsze w swojej kancelarii, czy tez w kawiarniach, restauracjach. 
 • czy kancelaria jest otwarta codziennie przez 8 godzin, bo wtedy zawsze możesz zadzwonić i dopytać, nawet jak adwokat jest w sądzie, zostawić dokumenty.

jakby kogoś interesowało na co jeszcze zwracać uwagę, dajcie znać, bo mogę nieskromnie powiedzieć, że dużo o tym już wiem:)

 

 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 29 kwietnia 2020

No to wiadomo kto wygrał w Twoim prywatnym rankingu Exlusive- Kancelaria Adwokacka Chróścielewska&Chróścielewski.  Mam rację??? Bo ja robiłem taki sam ranking.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 4 maja 2020

Też tak uważam. Co mówi Exlusive to ma 100 % racji. Ja bym dodała, by kancelaria:

 • miała tylko kilka specjalizacji, a nie brała wszystkie sprawy, bo wtedy wiesz, że się na tym zna i ma tysiące spraw za sobą takich
 • każde pismo było konsultowane, modyfikowane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • O wszystkim Cię informowała
 • każde pismo, które dostaje kancelaria by niezwłocznie przesyłana była Ci mailem, smsem
 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 29 sierpnia 2022

Świetnym adwokatem jest Mecenas Chróscielewska. Naprawdę szczerze polecam. Bardzo mi pomogła w sprawie rozwodowej i dzięki niej cieszę się wolnością Bardzo skuteczna i najlepszy adwokat z jakim miałam do czynienia.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 18 lipca 2023

Mam możliwość współpracy z panią adwokat Magdaleną Chróścielewską jestem bardzo zadowolona z sposobu indywidualnego podejścia do sprawy. Pani adwokat reprezentuje mnie w trudnej sprawie rodzinnej o rozwód i pozbawienie władzy rodzicielskiej. Zaangażowanie w 100% i tak samo wiedza z tego zakresu. Dba o każdy szczegół mający znaczenie. Świetny adwokat. Bardzo gorąco polecam.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 2 lutego 2024

Adwokat MAGDALENA ChRÓŚCIELEWSKA z Kancelarii Adwokackiej CHRÓŚCIELEWSKA & CHRÓŚCIELEWSKI to rewelacyjny adwokat. Z indywidualnym, podejściem do sprawy. Na każdym spotkaniu odpowiadała cierpliwie na wszystkie moje pytania (nie miałam poczucia, że się spieszy). Sprawa poprowadzona tak, jak w naszych początkowych założeniach. Mecenas wykazuje się dużą empatią, podchodzi ze zrozumieniem do personalnych historii i ładunku emocjonalnego związanego ze sprawą. Serdecznie polecam. najlepszych adwokatów do spraw rodzinnych https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-rodzinne/ Tu masz namiar +48 666 609 065.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 18 maja 2024

Najlepszym adwokatem jest Mecenas Chróscielewska. Bardzo mi pomogła w sprawie rozwodowej i dzięki niej cieszę się wolnością Bardzo skuteczna i najlepszy adwokat z jakim miałam do czynienia.!!!!

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 13 czerwca 2024

Uważam, że Wybór Adwokata do rozwodu to tak jak decyzja o ślubie. Trzeba podjąć mądrą i rozważną decyzję i sprawdzić dokładnie z kim się ma do czynienia. Jak długo ktoś jest adwokatem – patrz rejestradwokatow.pl. W czym się specjalizuje i czy ma sukcesy. Popytać znajomych i dokładnie sprawdzić w necie kogo ludzie polecają i od kiedy o danym adwokacie są opinie w internecie. W ten sposób ja trafiłam do ADWOKAT MAGDALENY CHRÓŚCIELEWSKIEJ. To renomowana kancelaria specjalizująca się w sprawach rodzinnych, działająca od wielu lat i odnosząca ogromne sukcesy. Bardzo trudno jest się tam umówić na wizytę bo nie maja wolnych terminów ale jak już mi się udało to poczułam się jakbym weszła do innego świata. Widać, że wszystko od samego wnętrza kancelarii aż po obsługę jest zrobione po to aby zapewnić klientowi luksus i obsługę na najwyższym światowym poziomie. Co do prowadzenia sprawy to Pani Chróścielewska jest prawdziwym strategiem. Wyprzedza ruchy drugiej strony o lata świetlne co daje niesamowitą przewagę i jest gwarancją pewnego sukcesu. Setki przeprowadzonych spraw robią swoje. Oczywiście moja sprawa zakończyła się 100 % sukcesem a ja gdybym miała jeszcze raz się rozwodzić wybrałabym tę samą kancelarię. Polecam też zajrzeć na https://www.skuteczny-adwokat.com/sprawy-rozwodowe/
Tu masz komórkę +48 666 600 773

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 3 dni temu

Mecenas Magdalena Chróścielewska bardzo sie angażowała w moją sprawę, była zawsze świetnie przygotowana i bardzo aktywna na sali rozpraw i co najważniejsze OSOBIŚCIE nie wysyłając nikogo do pomocy. Miała też zawsze dużo czasu dla mnie, wszystko mi tłumaczyła. Czułem, że naprawdę mnie rozumie i chce mi pomóc, a nie tylko wyciągnąć kasę. Sprawa oczywiście została wygrana.
Ja wyszperałam Ją tutaj, gdzie jest bardzo chwalona: https://topadwokat.com/lodz/adwokat-magdalena-chroscielewska/
Jeżeli macie jakiś problem to polecam się z nią skontaktować (telefon 666-609-065) i przedstawić jej sytuację. Pomoże i Wam

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 7 godzin temu

Gorąco polecam Panią Adwokat Magdalenę Chróścielewską. Fantastyczna Kobieta! Jestem dumna z tego, że moja sprawa prowadzona była przez tą Panią. Czułam się bardzo dobrze „zaopiekowana”. Warto Jej zaufać i oddać sprawę w Jej ręce!
Do tego sprawa WYGRANA w 100%.
Ja wyszperałam Ją tutaj, gdzie jest bardzo chwalona: https://rodzinne-prawo.pl/
Jeżeli macie jakiś problem to polecam się z nią skontaktować (telefon 666-609-065) i przedstawić jej sytuację. Pomoże i Wam

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj