Adwokat sprawy rozwodowe- który adwokat z lodzi walczy jak lew?

Ostatnia aktualizacja dnia 20 kwietnia 2020 w Prawo rodzinne
12 dnia 21 marca 2019

Poradźcie mi proszę kochani, do którego adwokata warto się wybrać, jeśli chce się jak najwięcej wywalczyć w sądzie przy rozwodzie i podziale majątku? Dorobiłam się dość, a mój mąż nie do końca dokładał się do wspólnego majątku. Chciałabym odzyskać, to co moje, dla siebie i dla dzieci. Kto mi w tym w Łodzi pomoże? 

 • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 23 marca 2019

No hej, wiesz co, ja akurat z Krakowa jestem i jak miałam się rozwodzić, to mi pomógł ten adwokat https://www.przebindowski.com.pl/adwokat-krakow-rozwod.html . Sprawa zakończyła się dość szybko, aż sam były mąz był w szoku, że nic nie wywalczył. Ja go znalazłam z rankingiem, moze ty takiego poszukaj w swoim mieście? 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 26 marca 2019

Jakoś tak przykro się na duszy człowiekowi robi, jak widzi ,że tyle osób się rozwodzi.. Może da się uratować Wasze małzeństwo? Nie warto czasem ot tak przekreślać wielu lat wspólnego pożycia.. No wiecie co.. 

No cóż, ale nie pytałaś o pomoc w ratowaniu związku, a o pomoc w rozwodzie.. Ech, może sprawdź ten blog http://rodzinne-prawo.pl/ . Powinien coś Ci na ten temat powiedzieć. 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 26 marca 2019

Ludzie się rozwodzą – to ja jeszcze mogę zrozumieć, bo albo potem wychodzi , że się jednak nie dopasowali, albo któryś z członków rodziny dość mocno się zmienia. Nie rozumiem jednak potem tej walki o pieniądze,, tego szarpania się. To jest najbardziej przykre. I to, że dzieci cierpią. 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 3 kwietnia 2019

Myślę, że powinnaś iść do kancelarii Chróścielewskich. Mnie pomagała Pani mecenas Chróścielewska w sprawach przeciwko mojemu byłemu dotyczących naszego dziecka. Z jednej strony nie chciał płacić alimentów, z drugiej nadużywał swojej władzy rodzicielskiej, wtrącał się złośliwie we wszystko, blokował dziecku wydanie paszportu. Pani adwokat poprowadziła obie sprawy, o alimenty i o ograniczenie byłemu władzy rodzicielskiej. Obydwie wygrała. Jest bardzo profesjonalnym i skutecznym adwokatem.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 8 kwietnia 2019

W pełni przyłączam się do tego co napisała Toner. Mnie mecenas Chróścielewska prowadziła strasznie trudny rozwód, z walką o dzieci i alimenty a później podział majątku – też super trudny bo były ukrywał majątek z firmy i dochody. Wszystko wygrałysmy, ale nie było łatwo. Wielki szacunek!

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 9 kwietnia 2019

Czesc Wam, przepraszam ze bez polskich znakow ale pisze z zagranicy. Na pewno Roxxxi nie poradzisz sobie bez adwokata, bo moze byc tak ze sie dogadasz z mezem a na sprawe nic nie mowiac przyjdzie z adwokatem i cie bedzie chciał zrobic- ja tak mialam, ale wczesniej dowiedzialam sie od rodziny o tym i wzielam mecenas Magdalene Chroscielewska. Moge powiedziec ze to byla najlepsza decyjaz w moim zyciu, oprocz oczywiscie decyzji o rozwodzie. Zdziwil sie jak mnnie zobaczyl z najlepszym adwokatem w Lodzi. wszytsko wygralam co chcialam. Mam nadzieje ze pomoglam w wyborze 😉

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 24 lipca 2019

Z własnego przykładu mogę powiedzieć, że rozwód to nic przyjemnego i warto wybrać adwokata, który okaże wobec Ciebie empatię, a w sądzie nie będzie się patyczkował ze stroną przeciwną. Moją sprawę prowadziła Pani Adwokat Małgorzata Tokarz – https://malgorzatatokarz.pl/ . Pani mecenas jest specjalistką z zakresu prawa rodzinnego i z pewnością przejść przez ten trudny okres.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 12 sierpnia 2019

Iwona, zgadzam się z Tobą. Dobry adwokat to podstawa – bez tego ani rusz. Ja akurat w tej kwestii mogłam liczyć na mecenas Magdalenę Chróścielewską, którą polecano mi wśród znajomych. To był świetny wybór. Tutaj http://chroscielewska-chroscielewski.com/ jest strona kancelarii gdzie znajdziecie na nią wszystkie namiary 🙂

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 7 lutego 2020

TeZ jak Roslinka uważam, że ADWOKAT CHRÓŚCIELEWSKA W ŁODZI JEST NAJLEPSZA.

U mnie W ROZWODZIE WYGRAŁA WSZYSTKO!!!! pozdrawiam

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 9 kwietnia 2020

Dla mnie też w rozwodach tylko Kancelaria Adwokat Chróścielewskiej. Super skuteczna, ma kilkunastoletnie doświadczenie i tysiące wygranych klientów z wygranymi sprawami. Do których dołączam też ja. Bardzo dziękuje całemu zespołowi Kancelarii.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 13 kwietnia 2020

https://topadwokat.com/lodz/adwokat-magdalena-chroscielewska/
Warta każdego hajsu. Jeśli macie problem to najlepszy adres!!!

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 20 kwietnia 2020

Warta, warta. Dowiadywałem się w sądzie i tam polecili tą kancelarię. Dlatego im powierzyłem sprawę i się nie zawiodłem.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj