Gdy nie chce mi zapłacić kontrahent? Kto najlepszy z adwokatów? Co mam robić?

Ostatnia aktualizacja dnia 4 lipca 2024 w Prawo cywilne
8 dnia 18 marca 2019

Jak w temacie, mam kontrahenta zadowolonego z usług, ale niepłacącego. Napominałam go już, prosiłam, wysyłałam monity poprzez księgową, ale ten nadal nic. Czytałam na stronie http://cywilne-prawo.pl/ , że powinnam iść do adwokata, on najpewniej poprowadzi moją sprawę. Czy to konieczność? 

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 22 marca 2019
  • Wbrew pozorom to sie czego zdarza. U mnie na przyklad tez tak bylo i mi na przyklad pomogla pani http://www.adwokat-kancelaria.org/sprawy-cywilne/ . No, ale musiałam mieć faktury, potwierdzenia zamówienia i ogólne warunki, jakie określiłam. Masz coś takiego? 
  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 26 marca 2019

O, jak ja to znam. Doszło do tego, że musiałam o faktoring zahaczyć. Ja nie wiem, jak można tak .. Niby się człowiek zna, współpracuje, a tu za chwilę faktura za zlecenie nie przychodzi. To niepoważne! 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 5 września 2019

Hej wszyscy, trzeba iść do dobrego adwokata, który tak zadziała, że pieniążki będą w zębach przyniosą. Renoma kancelarii ma znaczenie, bo dłużnicy boją się takich i płacą. Więc nie czekajcie tylko działajcie. To wasza kasa, należy się wam. W Łodzi najlepszą renomą cieszy się Kancelaria Adwokacka Chróścielewska&Chróścielewski. Warto z Nimi działać, są skuteczni.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 9 października 2019

Tak było wlaśnie u mnie.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 2 lutego 2024

adwokat Magdalena Chróścielewska to bardzo dobry adwokat, która jako jedyna potrafiła rozwiązać moją sprawę. Z całego serca polecam. Jestem bardzo zadowolona z pana podejścia. Jeszcze raz chcę podziękować Pani za wygraną sprawę 🙂 nawet nie ma Pani pojęcia jak bardzo jestem szczęśliwa 🙂
Znalazłam ją na tym rankingu https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-cywilne/

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 20 czerwca 2024

Jeżeli chodzi o adwokata w sprawie cywilnej to ja bardzo cenię sobie Panią Mecenas Magdalenę Chróścielewską w tej materii. Nie będziecie żałować i mówię to jako osoba, która spotkała na swojej drodze wielu adwokatów. Mam porównanie i wiem, że jest najlepsza. Do tego OSOBIŚCIE reprezentowała mnie na sali sądowej i zawsze się ze mną kontaktowała OSOBIŚCIE!!!
Polecam też zajrzeć na https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-cywilne/
Tu masz komórkę +48 666 600 773

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 24 czerwca 2024

Polecam Ci Panią adwokat Magdalenę Chróścielewską. Tu masz namiar +48 666 609 065. https://chroscielewska-chroscielewski.com/ Wymiata w sprawach cywilnych.
Wyszperałamj ą na tym rankingu adwokatów spraw cywilnych: https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-cywilne/

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 4 lipca 2024

Jeżeli macie problem w sprawie to radzę skorzystać z pomocy pani adwokat Magdaleny Chróścielewskiej Dla mnie to był i dla Was będzie najlepszy wybór. Po różnych przeżyciach trafiłam do niej i to był strzał w dziesiątkę 🙂
Wygrałam!!!
Tu masz komórkę +48 666 600 773.
Zobacz sobie Jej bloga https://cywilne-prawo.pl/. Tam mega dużo info w sprawach cywilnych, gdzie widaċ ogromną wiedzę z prawa pracy Pani mecenas.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj