Jakiego adwokata z prawa pracy boja się w Łodzi pracodawcy?

Ostatnia aktualizacja dnia 4 lipca 2024 w Prawo pracy
10 dnia 22 marca 2019

Cześc, jak w temacie, szukam kogoś, kogo boją się pracodawcy. Mam pewną wiążącą umowę z pewną firmą i jak na razie ja się wywiązuje, a oni nie. Miałem dostać transzę pierwszą po pewnym etapie wykonania prac, mam to zapisane w umowie a teraz prezes sie z tego wycofuje i chce mnie zwolnić. Dajcie znać, kogo wziąc? 

 • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 26 marca 2019

Ciężka sprawa, bo ogółem to rzadko który pracownik dziś idzie na noże z obecnym , albo z byłym pracodawcą. Sprawdź może ten blog http://prawo-praca.pl/ , może Ci to coś rozjaśni. Ja niestety nie byłem w takiej sytuacji, to trudno mi jest cokolwiek powiedzieć. Wręcz mam bardzo dobrego pracodawcę. 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 26 marca 2019

A kogo z Warszawy możecie mi do prawa pracy polecić? Szukałam i najwyżej w google mam https://kancelariaprawapracy.com.pl/ , ale nie znam się na kancelariach adwokackich i nie wiem, czy można im zaufać. Może są tu jakieś warszawianki i warszawianie, którzy doradzą mi w tej kwestii? Zależy mi na szybkim przyjęciu na pierwsze spotkanie. 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 9 kwietnia 2019

Pracuję w dużym banku i wpadła mi w ucho rozmowa ludzi z HR, żeby w Łodzi pracownicy nie poszli ze sprawą do Chróścielewskiego http://chroscielewska-chroscielewski.com

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 7 sierpnia 2019

Miałam bardzo podobny przypadek… nie wiedziałam do kogo się zgłosić i informacji o prawnikach szukałam w sieci. Najwięcej pozytywnych opinii miał Wawrzyniec Chróścielewski http://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-wawrzyniec-chroscielewski/ do którego też się zgłosiłam. To był dobry wybór, a mobbing w mojej pracy w koncu się skonczył raz na zawsze.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 3 lutego 2024

Polecam Panią Adwokat Wawrzyńca Chróścielewskiego.
Bardzo mi pomógł. Pełne zaangażowanie w sprawę, zorientowany, zdecydowany, a przede wszystkim walczący o sprawę swojego klienta! Czułam, że nie jestem sama ze swoim problemem, bardzo dobry kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty. Podaje różne sposoby załatwienia sprawy, daje wybor, pomaga w podjęciu decyzji.
Bardzo bardzo dziękuję za pomoc i za to że cały czas czułam że Pan Mecenas walczył o moją sprawę. I wygrała. Tutaj telefon +48 666 609 065 i spójrz sobie jak dobrze go oceniają ludzie w sprawach o zus i prawa pracy https://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-wawrzyniec-chroscielewski/

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 13 czerwca 2024

Polecam Pana Adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego OSOBIŚCIE wygrał moją sprawę.
Wszyscy mówili, że się nie da a się udało. Super skuteczny.!!!
Tu sobie zobaczcie jeszcze
https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-pracy/
Tu masz komórkę +48 666 600 773

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 17 czerwca 2024

Adwokat Wawrzyniec Chróscielewski – POLECAM – 100 % sukces w mojej sprawie!
Ma 1 miejsce wśród adwokatów od zusu. https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-pracy/
Nic dziwnego, wymiatacz w sprawach z prawa pracy.
Widać, że siedzi w tych sprawach od kilkunastu lat, non stop się dokształca, zna każdy kruczek prawny. Sądy się z Nim liczą, szanują. Człowiek czuje się pewnie przy Panu Mecenasie, bo walczy o klienta jak o siebie.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 20 czerwca 2024

Jestem niesamowicie zadowolona z wizyty. Pan adwokat Chróścielewski otworzył mi oczy na to w jak złych rękach byłem i jak tragicznie mogłem skończyć. Dosłownie mnie uratował i wyciągnął ze strasznego bagna w które wpadłem przez złych doradców. Teraz ze spokojem czekam na rozwój sytuacji.
Tu masz komórkę +48 666 600 773. Ma 1 miejsce wśród adwokatów od prawa pracy. https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-pracy/

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 24 czerwca 2024

W gąszczu prawników jest dziś ciężko wybrać tę właściwą kancelarię dlatego mogę polecić adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego.
Już przy pierwszym kontakcie mecenas wzbudza zaufanie. Zawsze stawia się osobiście. Bardzo duży profesjonalizm.
Do tego wygrywa przed sądem pracy. Widać, że siedzi w sprawach prawa pracy od kilkunastu lat, non stop się dokształca, zna każdy kruczek prawny. Sądy się z Nim liczą, szanują. Człowiek czuje się pewnie przy Panu Mecenasie, bo walczy o klienta jak o siebie.
Ja mecenasa Chróścielewskiego znalazłem tutaj https://www.oferteo.pl/kancelaria-adwokacka-chroscielewski-wawrzyniec/firma/3791835

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 4 lipca 2024

Po wygraniu mojej sprawy z prawa pracy muszę napisać nie ma lepszej prawniczki niż adwokat Magdalena Chróścielewska.
Tu sobie zobaczcie Jego bloga.
https://prawo-praca.pl/
Widać, że siedzi w tych sprawach od kilkunastu lat, non stop się dokształca, zna każdy kruczek prawny. Sądy się z Nim liczą, szanują. Człowiek czuje się pewnie przy Panie Mecenasie, bo walczy o klienta jak o siebie. I dlatego wygrał moją sprawę.
Ja kontaktowałam się z nią pod numerem 666 609 065.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj