Kto uczciwie poradzi co mam robić w sprawie z prawa pracy? Jaki adwokat z Łodzi?

Ostatnia aktualizacja dnia 3 lutego 2024 w Prawo pracy
4 dnia 23 marca 2019

Cześć, jak wspomniałam, kto mi w Łodzi poradzi rzetelnie w sprawie z zakresu prawa pracy? Sprawa jest pilna, więc i potrzebuję, żeby rozmowa mogła odbyć się jak najszybciej. To jak? 

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 25 marca 2019

Cześć, ja miałam sprawą o mobbing poszłam do mecenasa Chróścielewskiego. Szef znęcał się nade mną, poniżał mnie i zastraszał, wmawiał mi, że do niczego się nie nadaję. Cała ta sytuacja mocno odbiła się na moim zdrowiu. Pan mecenas poprowadził moją sprawę w bardzo profesjonalny sposób. Działał z dużym zaangażowaniem i wywalczył mi bardzo wysokie odszkodowanie. Każdemu go polecam.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 12 kwietnia 2019

W Łodzi nikogo nie znam. Ja miałam bardzo trudną sprawę z moim pracodawcą. Nie chciał zapłacić za pracę, nadgodizny itd. Na sczęście trafiłam do Pani mecenas Falewskiej w Poznaniu i cała sprawa poszła jak z płatka. Serdecznie jej dziękuję tu są namiary http://falewska.pl/.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 7 sierpnia 2019

Dużo porad na temat pracy znajdziecie na stronie http://prawo-praca.pl/ – warto tam zajrzeć.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 3 lutego 2024

Polecam Panią Adwokat Wawrzyńca Chróścielewskiego.
Bardzo mi pomógł. Pełne zaangażowanie w sprawę, zorientowany, zdecydowany, a przede wszystkim walczący o sprawę swojego klienta! Czułam, że nie jestem sama ze swoim problemem, bardzo dobry kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty. Podaje różne sposoby załatwienia sprawy, daje wybor, pomaga w podjęciu decyzji.
Bardzo bardzo dziękuję za pomoc i za to że cały czas czułam że Pan Mecenas walczył o moją sprawę. I wygrała. Tutaj telefon +48 666 609 065 i spójrz sobie jak dobrze go oceniają ludzie w sprawach o zus i prawa pracy https://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-wawrzyniec-chroscielewski/

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj