Łódź prawo spadkowe-szukam adwokata

Ostatnia aktualizacja dnia 27 lipca 2020 w Prawo spadkowe
5 dnia 29 kwietnia 2020

Szukam adwokata z Łodzi specjalizujacego się w prawie spadkowym,konkretnie potrzebuję porady,za namiar ślicznie dziękuję

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 29 kwietnia 2020

Jeśli szukasz kogoś sprawdzonego sprawdź mec. Dariusza Staniszewskiego. Jest z Warszawy, ale do Łodzi to 2 godziny drogi. A przynajmniej masz pewność, że będzie sensowny.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 29 kwietnia 2020

Szczerze mówiąc bardzo bałam się pójść do prawnika. Stresują mnie kontakty z obcymi ludźmi i nowe miejsca, dlatego też bardzo zwlekałam z podjęciem koniecznych kroków w związku ze spadkiem po moim ojcu. Na szczęście wypchnęła mnie przyjaciółka i wybór padł właśnie na Kancelarię Adwokacką Chróścielewska&Chróścielewski Pani Magdaleny Chróścielewskiej. Ku mojemu zdumieniu potraktowali mnie tka miło i przyjaźnie, że poczułam się prawie jak w domu i cały strach gdzieś prysnął. Co jednak najważniejsze dzięki ich pomocy uzyskałam należny mi spadek, za co jestem naprawdę wdzięczna. Niesamowite miejsce – gorąco polecam każdemu z podobnym problemem.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 4 maja 2020

Dorzucę swoje 3 grosze. Mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim, ale udało mi się i moją sprawą zajęła się Kancelarię Adwokacką Chróścielewska&Chróścielewski. Ciężko się tam dostać, bo nie przyjmują wszystkich spraw i klientów. To było zaszczyt być ich klientem. Sprawa zakończyła się SUKCESEM, a druga strona nawet nie zdecydowała się odwoływać się od wyroku.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 10 maja 2020

U mnie było podobnie. Polecam tę kancelarię.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 27 lipca 2020

Też polecam Kancelarię Adwokacką Chróścielewska&Chróścielewski

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj