Najwyższe alimenty – który adwokat z Łodzi?

Ostatnia aktualizacja 7 godzin temu w Prawo rodzinne
16 dnia 14 lutego 2019

Jestem w separacji od roku Mąż w ogóle nie płaci na dziecko bo niby nie ma kasy. Zarabia około 4 tys. Oficjalnie ma najniższą. Płaci alimenty na córkę z pierwszego małżeństwa w kwocie 300 zł, Ma dziecko z kolejnego związku i je utrzymuje a na nasze dziecko płaci 200 zł.  Mówi żebym poszła do sądu ale i tak więcej nie dostanę. Który adwokat z Łodzi jest najlepszy w tym temacie i pomoże wykazać, że mąż zarabia dużo więcej? Moją pierwszą myślą była adwokat Magdalena Chróścielewska, bo dużo dobrego o niej słyszałam? A może kogoś innego polecacie? 

 • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 18 lutego 2019

Ja miałam przyjemność współpracować właśnie z Panią Mecenas Chróścielewską. Reprezentowała mnie w sprawie rozwodowej z walką o alimenty Dzięki mecenas uzyskałam rozwód na takich warunkach jakie chciałam oraz kilka tysięcy alimentów na dzieci. Mecenas bardzo mi pomogła. Wspaniała kobieta. Dziękuję !!! wysyłam ci link do jej strony http://chroscielewska-chroscielewski.com/

 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 27 lutego 2019

Z nikim innym do czynienia nie miałem, ale z czystym sumieniem polecam Chróścielewską. Mnie prowadziła sprawę o alimenty i wszytsko było super. Znając moją byłą minie trochę czasu i znowu będzie mnnie ciągała po sądach, na pewno wrócę do Chróścielewskiej.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 10 marca 2019

No ja też myślę, że Chróścielewska będzie o do takiej sprawy, od znajomej słyszałem, że jej pomogła i wcale nie była droga. Może sprawdź jej blog pod adresem http://rodzinne-prawo.pl/ .

Wiem, że oboje tam doradzają w sprawach , w których brali udział. 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 18 marca 2019

No, a jak szukaliście mecenasa w swoim mieście? Ja akurat jestem z okolic Międzychodu i tutaj to po wpisaniu w google hasła adwokat międzychód mam Szymańską http://adwokat-julia-szymanska.pl/ . Czy tak warto szukać? Znajomych korzystających z takich usług to za wiele nie mam niestety. 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 20 marca 2019

Fajnie, że jest to forum, można się wiele dowiedzieć. 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 6 września 2019

Z pomocą kancelarii MECENAS CHRÓŚCIELEWSKIEJ UDAŁO  mi się uzyskać naprawdę dużą kasę po 2000 tysiaki na każde dzieci, a na mnie 1500. Ja byłam bardzo zadowolona, tym bardziej, że mój  były twierdził, że zarabia najniższą krajową. A żył jak PAN.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 18 października 2019

Ja z http://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-rodzinne/ trafiłam do tej Pani Mecenas i byłam bardzo zadowolona, bo dostałam bardzo wysokie alimenty na dzieci, aż 3000 na syna i 3000 na córkę.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 25 października 2019

Mnie załatwiła kancelaria Pani Mecenas teŻ tyle właśnie kasy alimentów. Koleżanki nie mogły uwierzyć. Myślały, że mi się o jedno zero pomyliło. Kancelaria Adwokacka Adwokat Chróścielewskiej jest mega dobra w sprawach o alimenty. Polecam z całego serca.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 27 października 2019

Mnie też ta kancelaria wywalczyła b duże alimenty. Możemy wreszcie godnie żyć.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 22 stycznia 2020

Też tak uważam. To najlepszy wybór. Wszystko lux malin. No i wygrana, lepsza niż mogłabym sobie wymarzyć!!!!

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 13 kwietnia 2020

Tak, tak, tak. Potwierdzam!!!

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
1 dnia 2 lutego 2024

W mojej skromnej ocenie zwykłej kobiety najlepszym adwokatem jest adwokat MAGDALENA ChRÓŚCIELEWSKA. Kobieta ta jest niesamowicie skuteczna i wie co robi. jest z krwi i kości obrońcą sądowym. Ocena ta oddaje pełen profesjonalizm i zrozumienie prowadzonej sprawy przed sądem. Niczego nie obiecywała, wręcz przeciwnie podkreślała, że sprawa jest bardzo trudna. Na szczęście udało się ją zakończyć z 100% wygraną. Miałam już do czynienia z różnymi kancelariami, ale ta zdecydowanie wybija się przed szereg i bardzo chętnie będę kontynuować współpracę w przyszłości choć mam nadzieje, że nie będę musiała już chodzić do sądów, bo bardzo się stresowałam podczas przesłuchania, choć wiem że miałam od początku rację i sędzia też tak na koniec powiedział.
Tu znalazłam Panią Mecenas https://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/ nr telefonu to +48 666 609 065
Dziękuję też za osobisty kontakt i osobistą reprezentowanie mnie w sądzie. I dziękuję za wygraną w 100%.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
1 dnia 18 maja 2024

Dzięki MECENAS CHRÓŚCIELEWSKIEJ UDAŁO mi się uzyskać naprawdę dużą kasę po 5000 tysiaki na każde dzieci, a na mnie 3000 Ja byłam bardzo zadowolona, tym bardziej, że mój były twierdził, że zarabia najniższą krajową. A żył jak PAN.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 13 czerwca 2024

Śmiało rekomenduję Adwokat Magdalenę Chróścielewską do wszelkiego rodzaju spraw rodzinnych. Miałam tę przyjemność, że była moim pełnomocnikiem w sprawie rodzinnej. Jej pomoc, wsparcie, OSOBSTA OBECNOŚĆ NA SALI ROZPRAW i to jak zajęła się sprawą jest nie do opisania. Faktycznie NAJLEPSZA!!
Tu telefon bezpośredni +48 666 609 065. Ja trafiłam do Niej z tego bloga http://rodzinne-prawo.pl/

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 3 dni temu

Mecenas Magdalena Chróścielewska bardzo sie angażowała w moją sprawę, była zawsze świetnie przygotowana i bardzo aktywna na sali rozpraw i co najważniejsze OSOBIŚCIE nie wysyłając nikogo do pomocy. Miała też zawsze dużo czasu dla mnie, wszystko mi tłumaczyła. Czułem, że naprawdę mnie rozumie i chce mi pomóc, a nie tylko wyciągnąć kasę. Sprawa oczywiście została wygrana.
Ja wyszperałam Ją tutaj, gdzie jest bardzo chwalona: https://topadwokat.com/lodz/adwokat-magdalena-chroscielewska/
Jeżeli macie jakiś problem to polecam się z nią skontaktować (telefon 666-609-065) i przedstawić jej sytuację. Pomoże i Wam

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 7 godzin temu

Gorąco polecam Panią Adwokat Magdalenę Chróścielewską. Fantastyczna Kobieta! Jestem dumna z tego, że moja sprawa prowadzona była przez tą Panią. Czułam się bardzo dobrze „zaopiekowana”. Warto Jej zaufać i oddać sprawę w Jej ręce!
Do tego sprawa WYGRANA w 100%.
Ja wyszperałam Ją tutaj, gdzie jest bardzo chwalona: https://rodzinne-prawo.pl/
Jeżeli macie jakiś problem to polecam się z nią skontaktować (telefon 666-609-065) i przedstawić jej sytuację. Pomoże i Wam

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj