Opieka przy ojcu czy matce

Ostatnia aktualizacja dnia 2 lutego 2024 w Prawo rodzinne
1 dnia 16 lutego 2021

Witam. Rozstalismy sie z partnerem 2 lata temu. Mamy corke 7 lat. Nie byliśmy w sadzie ustalilismy ze dla dobra dziecka bedzie tydzien tu tydzien tu bez alimentów. Córce to odpowiada. Jest bardzo za jednym rodzicem jak i drugim. Ojciec dziecka sprawuje swoje obowiazki nalezycie interesuje sie szkola lekarzami itp chce miec w to wklad.
My sie nie dogadujemy zbyt dobrze on jest pedantyczny ma pretensje dp mnie o kazdy paprochna ubraniu zle uczesane wlpsy itp. Naklania corke przrciwko ma pretensje do mnie przydziecku. 2 lata temu mial epizod hazardu nie wkem czy jie gra do dzis nie mam możliwości tego sprawdzic. Nagrywa dziecko. Nagrywa kazda rozmowe ze mna. Kiedys mnie bil na na co nie mam dowodow ewentualnie tylko swiadkow ze czasem na imprezie byl agresywny. Nigdy nie byl agresywny do dziecka. On mieszka sam we wlasnym mieszkaniu ma dochody ok 100 tys miesięcznie ja mieszkam z partnerem w jego mieszkaniu. Corka ma swoj pokoj przy czym partnera 2 dzieci przychodzi co drugi weekend do nas. Ja zarabiam ok 3 tys miesięcznie. Praca moja i ojca jest ustabilizowana mamy swoje firny mozemy obydwoje dostosować czas pracy pod dziecko. Jedyne co ojciec może miec na mnie to nagrania jak rozmawia z dzieckiem i skarży sie na mnie ze dostała po pupie bo byla nie grzeczna. Co okazalo sie nie dawno ze jest to nie dozwolone i karalne. Co mnie przeraza…
Ojciec straszy mnie ze odbierze mi corke.
Jakie mam szanse na wygranie sprawy o opieke nad dzieckiem.

Ojciec nie chce isc do mediatora przyjac opieki naprzemiennej.

Ojciec ma swoje własnościowe mieszkanie ja nie mam. Mieszkam z partnerem w jego mieszkaniu.

Dodam ze gdyby doszlo do przesluchania sądowego dziecka jestem prawie pewna ze nie powiedziala by nic zlego ani na mnie ani na tate

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 2 lutego 2024

Polecam Panią Adwokat Magdalenę Chróścielewską .
Bardzo mi pomogła. Pełne zaangażowanie w sprawę, zorientowana, zdecydowana, a przede wszystkim walcząca o sprawę swojego klienta! Czułam, że nie jestem sama ze swoim problemem, bardzo dobry kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty. Podaje różne sposoby załatwienia sprawy, daje wybor, pomaga w podjęciu decyzji.
Bardzo bardzo dziękuję za pomoc i za to że cały czas czułam że Pani Mecenas walczyła o moją sprawę. I wygrała. Tutaj telefon +48 666 609 065 i jej super blog http://rodzinne-prawo.pl/.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj