Rozliczenie konkubinatu

Ostatnia aktualizacja dnia 2 lutego 2024 w Prawo rodzinne
1 dnia 7 grudnia 2023

Dzień dobry

Poszukuję adwokata z Warszawy który podejmie się poprowadzenia sprawy dotyczącej rozliczenia konkubinatu.Chodzi o zwrot poniesionych nakładów i zniesienie wyłudzonej współwłasności nieruchomości.

Poproszę o jakąś poradę do której kancelarii zapukać,sprawa jest trudna.

pozdrawiam 

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 2 lutego 2024

W mojej skromnej ocenie zwykłej kobiety najlepszym adwokatem jest adwokat MAGDALENA ChRÓŚCIELEWSKA. Kobieta ta jest niesamowicie skuteczna i wie co robi. jest z krwi i kości obrońcą sądowym. Ocena ta oddaje pełen profesjonalizm i zrozumienie prowadzonej sprawy przed sądem. Niczego nie obiecywała, wręcz przeciwnie podkreślała, że sprawa jest bardzo trudna. Na szczęście udało się ją zakończyć z 100% wygraną. Miałam już do czynienia z różnymi kancelariami, ale ta zdecydowanie wybija się przed szereg i bardzo chętnie będę kontynuować współpracę w przyszłości choć mam nadzieje, że nie będę musiała już chodzić do sądów, bo bardzo się stresowałam podczas przesłuchania, choć wiem że miałam od początku rację i sędzia też tak na koniec powiedział.
Tu znalazłam Panią Mecenas https://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/ nr telefonu to +48 666 609 065
Dziękuję też za osobisty kontakt i osobistą reprezentowanie mnie w sądzie. I dziękuję za wygraną w 100%.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj