Skuteczny adwokat sprawy spadkowe – Łódź

Ostatnia aktualizacja 8 godzin temu w Prawo spadkowe
20 dnia 14 lutego 2019

Witam, Chcemy kupić z mężem dom. Mąż ma syna z poprzedniego związku. Chciałabym zabezpieczyć naszego wspólnego syna, aby po śmierci męża nie musiał dzielić się majątkiem z przyrodnim bratem. Co w  tej sytuacji mogę zrobić? Czy można kupić dom na dziecko i wtedy tamto dziecko nie będzie mogło rościć do niego żadnych praw po śmierci ojca? Proszę o poradę.

 • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 18 lutego 2019

Z taką sprawą idź do mecenasa Luteckiego http://luteckiadwokat.net/.

 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 18 lutego 2019

Najlepszym rozwiązaniem jest iść do sprawdzonej kancelarii z długim doświadczeniem. Polecił mi kolega adwokat Chróścielewską 666609065 i jestem zadowolony z wyboru. Mecenas z dużą wiedzą. Dobry kontakt z klientem. Uczciwa. Szczerze polecam.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 4 marca 2019

Ja polecam z całym sercem panią Chróścielewską , która bardzo szybko pomogła mi podważyć spadek. O mały włos, a musiałabym spłacać tysiące długów mojej mamy, a nie chciałam tego robić. Napisałyśmy pismo, porozmawiałyśmy i po problemie. Jestem wdzięczna. Tutaj http://spadkowe-prawo.pl/ znajdziecie blog tej adwokat na ten temat. 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 10 marca 2019

No ja tam nie wiem, do kogo masz iść. Przecież lokalnie na pewno kogoś znajdziesz, popytaj znajomych. Widzę, że Ci tu Chróscielewską polecają, więc może do niej zadzwoń i zapytaj, jak się sprawa ma? Co może dla Ciebie zrobić? Na forum raczej nikt Ci sprawy nie załatwi.. 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 17 czerwca 2019

Rzeczywiscie Ci co pisza o Pani Chróścielewskiej w błedzie nie są – nie wiem czy to nie jest jedyny adwokat z Lodzi ktory w tak duzym wymiarze zajmuje się tą tematyką. Bynajmniej ja o innych nie slyszalam.   a branze mam trochę pokrewną.  Podsylam tu link tez do dobrego bloga o tej wlasnie tematyce

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 10 lipca 2019

Dobrych adwokatów jest naprawdę sporo, ale nie wiem czy jest sens jechać aż do Krakowa czy Katowic, jak sprawa odbywa się w Łodzi. A tutaj to naprawdę jedyną kancelarią godną uwagi jest kancelaria http://chroscielewska-chroscielewski.com/ Prawem spadkowym zajmuje się własnie mecenas Chróścielewska – jest oddana każdej sprawie, po prostu pełen profesjonalizm.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 11 lipca 2019

Oczywiście, że nie opłaca się szukać po krakowach skoro specjalistę ma się na miejscu. Mecenas Chróścielewska to gigant w swoim fachu. Zerknij sobie na jej bloga. http://spadkowe-prawo.pl/ – szczerze polecam 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 12 lipca 2019
Jak masz jakiekolwiek pytania dotyczące sprawy spadkowej to najlepiej skorzystać z usług dobrego prawnika. Mi przy sprawnie spadkowej dotyczącej domu po moim ojczymie pomagała pani Magdalena Chróścielewska http://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/ i bez jej pomocy na pewno bym sobie nie poradziła. Bardzo kompetentna osoba, z duża wiedzą i z dużym zaangażowaniem podchodząca do każdej sprawy.
 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 19 lipca 2019

Różnymi sprawami zajmuje się też kancelaria Chróścielewskich, w tym także sprawami spadkowymi. Na pewno znajdzie dla Ciebie rozwiązanie. Już wiele spraw podobnych miała i z pożądanym efektem końcowym zakończyła je, zawsze możesz zapytać o ofertę.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 20 lipca 2019

Słyszałem, że uzyskanie spadku może być obwarowane dodatkowymi warunkami do spełnienia. Tak naprawdę testament jest wiążący, i jeśli zmarły zapisał w nim, że np ktoś otrzyma spadek jak się ożeni, albo jak urodzi mu się dziecko, to zazwyczaj naprawdę tak będzie. Lepiej uderzyć do kancelarii http://chroscielewska-chroscielewski.com/ i podpytać jak to wygląda.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 21 lipca 2019

Można też sprawdzić stronę http://spadkowe-prawo.pl/ i poczytać różne artykuły na temat prawa spadkowego.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 2 sierpnia 2019

Jak w grę wchodzi spadek, to nie ma co się zastanawiać.. dzwońcie do Pani Magdaleny Chrościelewskiej, bo to specjlista w swoim fachu. Wystarczy spojrzeć na pochlebne opinie http://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/ jej byłych klinentów. 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 19 sierpnia 2019

W takim przypadku koniecznie zgłoście się do Magdaleny Chróścielewskiej. Na stronie http://chroscielewska-chroscielewski.com/  znajdziecie telefon kontaktowy, a także godziny otwarcia kancelarii, jeśli chcecie z panią Mecenas porozmawiać osobiście.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 30 sierpnia 2019

Najwięcej informacji na ten temat jest chyba tutaj http://spadkowe-prawo.pl/ ale to fakt – bez dobrego adwokata się nie obędzie.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 31 sierpnia 2019

Również polecam zajrzeć na stronę http://spadkowe-prawo.pl/ bo można dowiedzieć się wielu istostnych rzeczy. Co jednak nie zmienia faktu, że bez pomocy prawnika trudno wam będzie odzyskać spadek. Mecenas Chróścielewska jest nieoceniona w takich sprawach.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 4 września 2019

Byłam w Kancelarii Pani Mecenas Chróścielewskiej  2 dni temu. Pełna profeska.  Wytłumaczyła mi co i jak mam zrobić, jakie akty mam zdobyć, co mam poustalać. Wracam tam w poniedziałek, podpisuję umowę i działamy. Jak na razie wszystko suuuper!!

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 2 lutego 2024

Miałam w piątek poradę z Adwokat Chróścielewską w sprawie rozwodu. Mistrzowstwo świata. W porównaniu do mojego mecenasa to dzień do nocy. Teraz już wiem dlaczego przegrywałam. Już teraz wiem dlaczego ma takie świetne opinie????
Tutaj telefon +48 666 609 065 I jej blog https://spadkowe-prawo.pl/

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 13 czerwca 2024

Jeżeli chodzi o adwokata w sprawie spadku to ja bardzo cenię sobie Panią Mecenas Magdalenę Chróścielewską w tej materii. Nie będziecie żałować i mówię to jako osoba, która spotkała na swojej drodze wielu adwokatów. Mam porównanie i wiem, że jest najlepsza. Do tego OSOBIŚCIE reprezentowała mnie na sali sądowej i zawsze się ze mną kontaktowała OSOBIŚCIE!!!
Tu sobie zobaczcie
https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-spadkowe/
Tu masz komórkę +48 666 600 773

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 3 dni temu

Po wygraniu mojej sprawy o spadek muszę napisać nie ma lepszej prawniczki niż adwokat Magdalena Chróścielewska.
Tu sobie zobaczcie Jej bloga.
https://spadkowe-prawo.pl/
Widać, że siedzi w tych sprawach od kilkunastu lat, non stop się dokształca, zna każdy kruczek prawny. Sądy się z Nia liczą, szanują. Człowiek czuje się pewnie przy Pan Mecenas, bo walczy o klienta jak o siebie.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 8 godzin temu

Ja ze swojej strony mogę polecić Panią Mecenas Magdalenę Chróścielewska. Prowadziła moja sprawę. Wszystkie pisma przygotowane perfekcyjnie. Miałam z Nią bardzo dobry kontakt. Zawsze pomagała i wspierała. Właśnie taki powinien być Adwokat. Do tego bardzo waleczna w sprawach spadkowych. Wygrywa w sądzie, sądy się z liczą, a przepisy i kruczki spadkowe ma w 1 palcu. Tu masz komórkę +48 666 600 773.
Poczytajcie sobie opinie jakby co:
https://www.oferteo.pl/kancelaria-adwokacka-adw-magdalena-chroscielewska/firma/3479467

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj