spadek-któy adwokat najlepszy w Łodzi ?

Ostatnia aktualizacja dnia 30 sierpnia 2019 w Prawo spadkowe
17 dnia 7 marca 2019

Witam, mam problem ze spadkiem po rodzicach. Prawnie on należy się mnie i moim dzieciom, jednak kochanka ojca chce podważyć testament . Czy naprawdę ma do tego prawo? Nie była z nim jakkolwiek prawnie związana, a z tego co wiem, dzieci nie było.. Jak to widzicie? Kto mi w Łodzi w tym pomoże?

 • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 11 marca 2019

Cześć jowitko. Widzę, że spotkała Cię naprawdę niezręczna sytuacja. ja to jak najbardziej rozumiem, dlatego chętnie Ci pomogę. Otóż słyszałam od znajomej, że adwokat Chróścielewska zajmuje się bardzo dobrze takimi sprawami. Zgłoś się do niej ,albo napisz na jej stronie: http://chroscielewska-chroscielewski.com/ , Nie rozumiem, że wciąż się takie sytuacje dzieją, dziecko ma być mniej wazne od kochanki.. 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 15 kwietnia 2019

Cześć jestem z okolic Kalisza. Walcze o spadek z macocha, wiec jestem w podobnej sytuacji co jowitas. Sprawa juz sie toczy dwa lata. Chyba to sie nigdy nie skonczy. Radze sobie na razie sam, ale czuje ze nie byl to dobry patent i trzba bylo brac jakiegos prawnika. Ktoś coś o jakimś z mojej okolicy wie?

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
1 dnia 7 czerwca 2019

Korzystałem z usług Pani Chróścielewskiej http://chroscielewska-chroscielewski.com/zespol/ przy okazji rozwodu. Teraz to czynię przy okazji sprawy spadkowej i jak najbardziej mogę polecić. Działa szybko i profesjonalnie. Perfekcjonistka. 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 14 czerwca 2019

U mnie sprawa trwała ponad 4 lata, aż w końcu poszłam do Janiszewskiej. Jest ok. https://www.specprawnik.pl/radca-prawny/danuta-janiszewska-56719/

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 21 czerwca 2019

Dobry i sprawdzą kancelarią – śmię powiedzieć, że jedna z lepszych jest kancelaria Chróścielewska & Chróścielewski i rzeczywiście tak jest – mega profeska http://chroscielewska-chroscielewski.com  

Jedni z bardziej skutecznych w łódzkim 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 21 czerwca 2019

No bo trochę ciężko byłoby chyba jeździć do mecenasa z zakopanego albo gdynii tak jak niektórzy tutaj proponują Pozdrawiam 🙂 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
1 dnia 10 lipca 2019

U nas w rodzinie też był dość duży problem ze spadkiem.. Na tyle skomplikowana to była sprawa, że jedna kancelaria odmówiła nam pomocy (ale nie będę tutaj wspominać kto…). Byliśmy naprawdę pod kreską i wtedy polecono nam Mecenas Chróścielewską. Ta kobieta spadła nam z nieba! Warto też sobie poczytać tego bloga http://spadkowe-prawo.pl/ w wolnej chwili, bo jest tam sporo przydatnych informacji.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 12 lipca 2019
Lepiej zajrzeć na ten blog http://spadkowe-prawo.pl/ . Jest tam sporo informacji na temat spadku i zachowku. Warto sobie poczytać, bo można naprawdę się sporo dowiedzieć. Myślę, że dzięki temu można podjąć decyzję czy iść do sądu czy notariusza, a jeśli do sądu to czy z prawnikiem czy bez. A jak o prawnika chodzi, to ja oczywiście też polecam mecenas CHróścielewską.
 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 19 lipca 2019
Całkiem niedawno dowiedziałem się, że mogę odziedziczyć spadek po mojej cioci. Jednak jest w tej sprawie mnóstwo formalności do załatwienia, a ja totalnie się na tym nie znam. Dowiedziałem się od znajomych, że w takich sytuacjach pomóc może jakiś dobry adwokat… kogo polecacie? Faktycznie kancelaria Chróścielewskich jest warta uwagi?
 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 20 lipca 2019

Ja też chciałbym podpytać o tę kancelarię Chróścielewskich.. a dokładnie o Panią Mecenas, która zajmuje się sprawami spadkowymi. Słyszałem o niej od znajomych, teraz czytam o niej w internecie. Faktycznie musi być dobra w tych sprawach. Macie jakiś namiar?? Numer telefonu??

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 20 lipca 2019

Tutaj masz numer telefonu do kancelarii 666 609 065 🙂 Jak wejdziesz na ich stronę internetową http://chroscielewska-chroscielewski.com/kontakt/ to znajdziesz namiar na na ich kancelarię a także adresy e-mail 🙂 Pamiętaj o tym, że możesz też napiać do nich przez formularz kontaktowy. Odpisują naprawdę sprawnie biorąc pod uwagę liczbę spraw, jakie prowadzą.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 21 lipca 2019

Orientujecie się możne, który adwokat  jest szczególnie godny polecenia? Tak konkretnie chodzi mi o prawo spadkowe. W mojej rodzinie właśnie spadek jest powodem wielu problemów, dlatego też chciałabym dowiedzieć się, czy z naszą sytuacją można coś „zrobić”. Myślałam o wybraniu się do Kancelarii Państwa Stępniewskich. Jak oceniacie mój pomysł? Z tego co wiem bowiem, zajmują się oni wieloma dziedzinami prawa i zawsze można liczyć na ich profesjonalizm.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 21 lipca 2019

W googlach znalazłem że ta kancelaria jest w Zawierciu.. trochę daleko. Pomyśl czy opłaca Ci się jeździć z Łodzi do Zawiercia w sprawie spadku??? No właśnie… a Pani Chróścielewska jest naprawdę dobra, konkretna i rzeczowa. Wiem bo nam też pomagała w dość skompikowanej sprawie 🙂

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 6 sierpnia 2019

Ja polecam pana Sebastiana Wilczyńskiego 🙂 Mi bardzo pomógł i jest profesjonalistą w tym co robi! Robi to co kocha i widać to na jego blogu http://www.adwokat-wilczynski.pl/publikacje/  którego prowadzi 🙂

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 30 sierpnia 2019

Zdecydowanie kancelaria Chróścielwskich. Tutaj http://spadkowe-prawo.pl/ macie też fajne i przydatne infomacje na ten temat.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj