sprawa alimentacyjna -adwokat Łódź!

Ostatnia aktualizacja dnia 2 lutego 2024 w Prawo rodzinne
6 dnia 8 maja 2020

sprawa alimentacyjna -adwokat Łódź!

Witam! Czeka mnie trudna sprawa o alimenty na dzieci od byłego męża. Czy ktoś by mógłby mi polecić jakiegoś dobrego , skutecznego adwokata najlepiej z Łodzi? Z góry dziękuję!

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 9 maja 2020

Prawo rodzinne


Ja z tego rankingu trafiłam właśnie do najlepszej kancelarii ever. Polecam. Super skuteczni, doświadczeni i walczący jak lew o jak najwyższe alimenty. U mnie sprawdzili się koncertowo!!!!

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 11 maja 2020

KA Chróścielewska&Chróścielewski najlepsza w alimentach

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 27 maja 2020

MiałeM jednego mecenasa to wywalczył mi 300 zl. Potem poszedł do kancelarii Chróścielewskich i dostałem 1500 na każde z dzieci. Jest różnica? No jest!!!

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 30 maja 2020

KA CH& CH bardzo mi pomogła. Były mąż nie chciał mi nic dawać na dzieci, wydawał na młodą kochankę i jej dzieci. Teraz się to zmieniło, dostałam alimenty, wyższe niż zakładałam. Wreszcie możemy żyć. Nigdy im tego nie zapomnę, że tak mi pomogli

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 9 lipca 2020

Znam z 2 kancelarie dobre, ale one sa z Krakowa( bo tam mieszkałam). Teraz mieszkam w Łodzi i właśnie szukam, w sądzie polecają mi Kancelarię Chróścielewskich, internet też poleca, i jedna koleżanka. Wybiorę Ich. Dam znać po poradzie, na razie bardzo mili przez telefon. Jestem dobrej myśli.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 2 lutego 2024

W mojej skromnej ocenie zwykłej kobiety najlepszym adwokatem jest adwokat MAGDALENA ChRÓŚCIELEWSKA. Kobieta ta jest niesamowicie skuteczna i wie co robi. jest z krwi i kości obrońcą sądowym. Ocena ta oddaje pełen profesjonalizm i zrozumienie prowadzonej sprawy przed sądem. Niczego nie obiecywała, wręcz przeciwnie podkreślała, że sprawa jest bardzo trudna. Na szczęście udało się ją zakończyć z 100% wygraną. Miałam już do czynienia z różnymi kancelariami, ale ta zdecydowanie wybija się przed szereg i bardzo chętnie będę kontynuować współpracę w przyszłości choć mam nadzieje, że nie będę musiała już chodzić do sądów, bo bardzo się stresowałam podczas przesłuchania, choć wiem że miałam od początku rację i sędzia też tak na koniec powiedział.
Tu znalazłam Panią Mecenas https://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/ nr telefonu to +48 666 609 065
Dziękuję też za osobisty kontakt i osobistą reprezentowanie mnie w sądzie. I dziękuję za wygraną w 100%.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj