Sprawa o zaplate-samemu czy z prawnikiem?

Ostatnia aktualizacja dnia 4 lipca 2024 w Prawo cywilne
11 dnia 11 grudnia 2018

Jak w temacie – mam od dłuższego czasu problem z dłużnikiem – obawiam się, że mogę nie odzyskac moich pieniędzy. Chciałbym skierować sprawę do sądu – czy mam większe szanse z adwokatem czy nic to nie da?

 • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 12 grudnia 2018

Z prawnikiem masz większe szanse, to wiadomo. Na pewno więcej uda Ci się ugrać niż samemu. Jeśli zdecydujesz się kogoś szukać, to polecam Ci ten ranking: http://www.skuteczny-adwokat.com/ranking-top/

 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 17 grudnia 2018

Mogę polecić Wam kancelarię AIF, tutaj jest ich strona internetowa, gdzie można sobie o nich poczytać: https://www.aif.com.pl/kontakt/dane-kontaktowe/

pracuje tam solidna i pewna ekipa

 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 23 grudnia 2018

Mój brat miał problem z małżeństwem, którym wynajmował mieszkanie. Najpierw z opóźnieniem płacili za czynsz, a potem po prostu przestali. Oczywiście skończyło się to tak, że zostali wyeksmitowani. Nie mniej dalej zalegali z pieniędzmi za kilka miesięcy. Wiem, że brat zgłosił się o pomoc do kancelarii Chróścielewskich http://chroscielewska-chroscielewski.com/zespol/ i razem z ich pomocą udało się odzyskać wszystkie pieniądze. Myślę, że będą w stanie pomóc również tobie.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 23 grudnia 2018

Dobry zwyczaj, nie pożyczaj ! 😛

A tak na poważnie to również słyszałem dobre opinie na temat Chróścielewskich. Z tego co kojarzę to w sprawach cywilnych specjalizuje się Pani Magdalena Chróścielewska.

 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 29 grudnia 2018

Korzystałem z usług Pana Grzegorza Szymczyka. Pan mecenas  pokierował moimi działaniami, co pozwoliło mi w wygraniu sprawy.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 16 września 2019

Proszę o aktualne opinie o KANCELARIĘ ADWOKACKĄ mecenas MAGDALENY CHRÓŚCIELEWSKIEJ, chodzi o sprawę cywilną, otrzymałam pomoc. Ma super opinie w internecie. Może ktoś niedawno tam był i mógłby podzielić się aktualnymi informacjami?

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 9 października 2019

Wciąż trzymają super poziom. Na podstawie współpracy przez ostatni rok. Wszystko modelowo prowadzone.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 2 lutego 2024

adwokat Magdalena Chróścielewska to bardzo dobry adwokat, która jako jedyna potrafiła rozwiązać moją sprawę. Z całego serca polecam. Jestem bardzo zadowolona z pana podejścia. Jeszcze raz chcę podziękować Pani za wygraną sprawę 🙂 nawet nie ma Pani pojęcia jak bardzo jestem szczęśliwa 🙂
Znalazłam ją na tym rankingu https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-cywilne/

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 20 czerwca 2024

Jeżeli chodzi o adwokata w sprawie cywilnej to ja bardzo cenię sobie Panią Mecenas Magdalenę Chróścielewską w tej materii. Nie będziecie żałować i mówię to jako osoba, która spotkała na swojej drodze wielu adwokatów. Mam porównanie i wiem, że jest najlepsza. Do tego OSOBIŚCIE reprezentowała mnie na sali sądowej i zawsze się ze mną kontaktowała OSOBIŚCIE!!!
Polecam też zajrzeć na https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-cywilne/
Tu masz komórkę +48 666 600 773

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 24 czerwca 2024

Polecam Ci Panią adwokat Magdalenę Chróścielewską. Tu masz namiar +48 666 609 065. https://chroscielewska-chroscielewski.com/ Wymiata w sprawach cywilnych.
Wyszperałamj ą na tym rankingu adwokatów spraw cywilnych: https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-cywilne/

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 4 lipca 2024

Jeżeli macie problem w sprawie to radzę skorzystać z pomocy pani adwokat Magdaleny Chróścielewskiej Dla mnie to był i dla Was będzie najlepszy wybór. Po różnych przeżyciach trafiłam do niej i to był strzał w dziesiątkę 🙂
Wygrałam!!!
Tu masz komórkę +48 666 600 773.
Zobacz sobie Jej bloga https://cywilne-prawo.pl/. Tam mega dużo info w sprawach cywilnych, gdzie widaċ ogromną wiedzę z prawa pracy Pani mecenas.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj