Zwolnienie dyscyplinarne

Ostatnia aktualizacja dnia 16 lutego 2020 w Prawo pracy
10 dnia 14 grudnia 2018

Kilka dni temu otrzymałem zwolnienie dyscyplinarne od mojego kierownika. Uważam, że jest ono bezpodstawne i opiera się na pomówieniach. Chciałbym coś z tym dalej zrobić – czy warto iść z tym do prawnika?

 • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 17 grudnia 2018

Myślę, że sam możesz dużo zdziałać, ale jak pójdziesz do prawnika, to przynajmniej nie będziesz błądził po omacku, tylko od razu podejmiesz właściwe kroki

 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 21 grudnia 2018

Jeżeli oprócz Twojego zdania stoją też jakieś dowody to według mnie lepiej z tym iść do adwokata, który będzie w stanie sprawdzić czy rzeczywiście masz szansę wygrać. Możesz poszukać zawsze kogoś w internecie. np. tutaj  http://www.skuteczny-adwokat.com/ całkiem fajny ranking adwokatów albo rzeczywiście spróbować samej. Tak czy siak powodzenia !

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 28 grudnia 2018

Ja mogę polecić Kancelarię Rafała Słowika. W mojej sytuacji okazał się bardzo pomocny i sprawa zakończyła się dla mnie korzystnie;)

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 30 grudnia 2018

Koniecznie pan mecenas Chróścielewskiego. Ma kancelarię, w centrum Łodzi więc łatwo do niej dotrzeć. Pan mecenas specjalizuje się w prawie pracy, posiada wieloletnie doświadczenie, prowadził wiele najróżniejszych spraw z zakresu tej dziedziny. Na stronie kancelarii znajdziesz szczegółowy opis działalności. Moi znajomi korzystali z jego pomocy przy walce z ich pracodawcą, który chciał ominąć „zwolnienie grupowe” i z każdym się dogadać na niespecjalnie korzystnych warunkach.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 18 października 2019

Właśnie zakończyłem sprawę, dostałem dyscyplinarne zwolnienie, ale udało się zawrzeć Kancelarii Adwokackiej Mecenasa Chróścielewskiego mega ugodę dla mnie. Super warunki. Bardzo się cieszę. Wielkie dzięki. Mega znają się na prawie pracy.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 30 października 2019

Warto powalczyć z pracodawcą i utrzeć mu nosa. Niech zobaczy, że nie wolno tak traktować ludzi. A poza tym czysto w papierach jest. DobrY jest Mecenas Ch., oj dobry w takich sprawach.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 7 listopada 2019

Korzystam z usług kancelarii adwokackiej Adwokata Chróścielewskiego i widzę ile wszyscy adwokaci i prawnicy wykonują, by pomóc klientowi wygrać sprawę. Im naprawdę zależy. A poza tym pracodawca czuje respekt jak oni się pojawiają, bo wiedzą, że z nimi będzie cieżka przeprawa.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 12 listopada 2019

Pomogła mi Kancelaria Pana Mecenasa Chróścielewskiego, oj pomogła i to bardzo. Są super w sprawach prawa pracy, mają ogromne doświadczenie i wiedzę. Poza tym nie uczą się na twojej sprawie, tylko skupiają się na tym by najbardziej ci pomóc. Dlatego mają takie super wyniki.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 7 stycznia 2020

Jeśli chodzi o prawo pracy w Łodzi to tylko Kancelaria Adwokacka Adw. Wawrzyńca Chróścielewskiego. Nie ma co kombinować gdzie indziej.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 16 lutego 2020

U mnie Mecenas CHRÓŠCIELEWSKI sprawdzil się w 100%.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj