Skuteczny adwokat sprawy spadkowe – Łódź

Ostatnia aktualizacja dnia 10 marca 2019 w Prawo spadkowe
4 dnia 14 lutego 2019

Witam, Chcemy kupić z mężem dom. Mąż ma syna z poprzedniego związku. Chciałabym zabezpieczyć naszego wspólnego syna, aby po śmierci męża nie musiał dzielić się majątkiem z przyrodnim bratem. Co w  tej sytuacji mogę zrobić? Czy można kupić dom na dziecko i wtedy tamto dziecko nie będzie mogło rościć do niego żadnych praw po śmierci ojca? Proszę o poradę.

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 18 lutego 2019

Z taką sprawą idź do mecenasa Luteckiego http://luteckiadwokat.net/.

 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 18 lutego 2019

Najlepszym rozwiązaniem jest iść do sprawdzonej kancelarii z długim doświadczeniem. Polecił mi kolega adwokat Chróścielewską 666609065 i jestem zadowolony z wyboru. Mecenas z dużą wiedzą. Dobry kontakt z klientem. Uczciwa. Szczerze polecam.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 4 marca 2019

Ja polecam z całym sercem panią Chróścielewską , która bardzo szybko pomogła mi podważyć spadek. O mały włos, a musiałabym spłacać tysiące długów mojej mamy, a nie chciałam tego robić. Napisałyśmy pismo, porozmawiałyśmy i po problemie. Jestem wdzięczna. Tutaj http://spadkowe-prawo.pl/ znajdziecie blog tej adwokat na ten temat. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 10 marca 2019

No ja tam nie wiem, do kogo masz iść. Przecież lokalnie na pewno kogoś znajdziesz, popytaj znajomych. Widzę, że Ci tu Chróscielewską polecają, więc może do niej zadzwoń i zapytaj, jak się sprawa ma? Co może dla Ciebie zrobić? Na forum raczej nikt Ci sprawy nie załatwi.. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj