Adwokat z renomą z prawa pracy w Łodzi?

Ostatnia aktualizacja dnia 4 lipca 2024 w Prawo pracy
15 dnia 10 marca 2019

Potrzebuję namiar na kogoś z dobrą znajomością prawa pracy z łodzi. Wyobraźcie sobie, że mój szef, pacan kompletny chce mnie wyrzucić za swoje przewinienie. Nie chce mu tego odpuszczac bo praca jest warta zatrzymania. Dajcie namiar kto pomoze? 

 • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 18 marca 2019

Siema, miałem podobnie z moim byłym „pracodawcą” . Poradziłem sobie dzięki http://adwokatgorzowwlkp.pl/ ale to w moim okręgu. Sprawa została raz dwa rozwikłana, co przeniosło się na to, ze dostałem zadośćuczynienie i znalazłem sobie naprawdę fajną pracę, wcześniej pracując u poprzedniego szefa za wyższe niż wcześniej wynagrodzenie (przez okres 3 miesięcy poszukiwania nowej posady) . 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 22 marca 2019

Kurcze, mam podobnie . Nie możecie mi powiedzieć jeszcze ile takie usługi kosztują? Bo mówiąc szczerze nie jestem teraz zbyt bogaty, jesli wiecie co mam na mysli. 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 26 marca 2019

Możecie śmiało iść do Chróścielewskiego http://prawo-praca.pl/ , nawet ty, Lumpek. Wiem, że nie ma za wysokich stawek, a na wcześniej wymienionym blogu bardzo dużo pisze o różnych sprawach z tego zakresu. Pomógł mojej koleżance przy pisaniu pierwszej umowy z pracownikiem. To dobry człowiek. 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 23 lipca 2019

Bardzo dobrym prawnikiem od prawa pracy jest mój długoletni – myślę że mogę nazwać współpracownik bo z Wawrzyńcem Chróścielewskim współpracujemy już parę lat. Prowadzę firmę, która zatrudnia ponad 50 osób i przy takiej ilości prawnik od prawa pracy zdecydowanie jest potrzebny. – http://prawo-praca.pl/ –  polecam go szczerze 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 12 sierpnia 2019

Widzę, że nie tylko ja jestem usatysfakcjonowana współpracą z panem Wawrzyńcem 🙂 Ja wybrałam go ze względu na te wszystkie pochlebne opinie, które można przeczytać na tej stronie http://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-wawrzyniec-chroscielewski/ – to zdecydowanie był strzal w dziesiątkę.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 5 września 2019

Roslinka potwierdzam, prawo pracy Pan Adw. Chróścielewski i jego Team mają w małym palcu. Nic dziwnego, jak od kilkunastu lat to jest specjalizacja tej kancelarii. A poza tym odbywają szkolenia z prawa pracy w Polsce i zagranicą. Nic dziwnego, że to NAJLEPSZA kancelaria adwokacka z prawa pracy w Łodzi

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 3 lutego 2024

Polecam Panią Adwokat Wawrzyńca Chróścielewskiego.
Bardzo mi pomógł. Pełne zaangażowanie w sprawę, zorientowany, zdecydowany, a przede wszystkim walczący o sprawę swojego klienta! Czułam, że nie jestem sama ze swoim problemem, bardzo dobry kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty. Podaje różne sposoby załatwienia sprawy, daje wybor, pomaga w podjęciu decyzji.
Bardzo bardzo dziękuję za pomoc i za to że cały czas czułam że Pan Mecenas walczył o moją sprawę. I wygrała. Tutaj telefon +48 666 609 065 i spójrz sobie jak dobrze go oceniają ludzie w sprawach o zus i prawa pracy https://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-wawrzyniec-chroscielewski/

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 14 marca 2024

Skuteczność+doświadczenie+renoma+ osobista walka w sądzie= SUKCES=Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski. Tak mogę podsumować tę Kancelarię i dziękuję za pomoc. Jest Pan najlepszy. Były pracodawca dostal za swoje. I płaci wysoką karę.
Podaję namiary +48 666 609 065
Ja znalazłam namiar na tym forum http://www.dobryprawnik-lodz.pl/thread-category/prawo-pracy/

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 6 kwietnia 2024

Polecam Pana Adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego OSOBIŚCIE wygrał moją sprawę.
Wszyscy mówili, że się nie da a się udało. Super skuteczny.!!!

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 18 maja 2024

Potwierdzam, prawo pracy Pan Adw. Chróścielewski i jego Team mają w małym palcu. Nic dziwnego, jak od kilkunastu lat to jest specjalizacja tej kancelarii. A poza tym odbywają szkolenia z prawa pracy w Polsce i zagranicą. Nic dziwnego, że to NAJLEPSZA kancelaria adwokacka z prawa pracy w Łodzi

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 13 czerwca 2024

Polecam Pana Adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego OSOBIŚCIE wygrał moją sprawę.
Wszyscy mówili, że się nie da a się udało. Super skuteczny.!!!
Tu sobie zobaczcie jeszcze
https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-pracy/
Tu masz komórkę +48 666 600 773

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 17 czerwca 2024

Adwokat Wawrzyniec Chróscielewski – POLECAM – 100 % sukces w mojej sprawie!
Ma 1 miejsce wśród adwokatów od zusu. https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-pracy/
Nic dziwnego, wymiatacz w sprawach z prawa pracy.
Widać, że siedzi w tych sprawach od kilkunastu lat, non stop się dokształca, zna każdy kruczek prawny. Sądy się z Nim liczą, szanują. Człowiek czuje się pewnie przy Panu Mecenasie, bo walczy o klienta jak o siebie.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 20 czerwca 2024

Jestem niesamowicie zadowolona z wizyty. Pan adwokat Chróścielewski otworzył mi oczy na to w jak złych rękach byłem i jak tragicznie mogłem skończyć. Dosłownie mnie uratował i wyciągnął ze strasznego bagna w które wpadłem przez złych doradców. Teraz ze spokojem czekam na rozwój sytuacji.
Tu masz komórkę +48 666 600 773. Ma 1 miejsce wśród adwokatów od prawa pracy. https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-pracy/

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 24 czerwca 2024

W gąszczu prawników jest dziś ciężko wybrać tę właściwą kancelarię dlatego mogę polecić adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego.
Już przy pierwszym kontakcie mecenas wzbudza zaufanie. Zawsze stawia się osobiście. Bardzo duży profesjonalizm.
Do tego wygrywa przed sądem pracy. Widać, że siedzi w sprawach prawa pracy od kilkunastu lat, non stop się dokształca, zna każdy kruczek prawny. Sądy się z Nim liczą, szanują. Człowiek czuje się pewnie przy Panu Mecenasie, bo walczy o klienta jak o siebie.
Ja mecenasa Chróścielewskiego znalazłem tutaj https://www.oferteo.pl/kancelaria-adwokacka-chroscielewski-wawrzyniec/firma/3791835

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 4 lipca 2024

Po wygraniu mojej sprawy z prawa pracy muszę napisać nie ma lepszej prawniczki niż adwokat Magdalena Chróścielewska.
Tu sobie zobaczcie Jego bloga.
https://prawo-praca.pl/
Widać, że siedzi w tych sprawach od kilkunastu lat, non stop się dokształca, zna każdy kruczek prawny. Sądy się z Nim liczą, szanują. Człowiek czuje się pewnie przy Panie Mecenasie, bo walczy o klienta jak o siebie. I dlatego wygrał moją sprawę.
Ja kontaktowałam się z nią pod numerem 666 609 065.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj