Brak wynagrodzenia

Ostatnia aktualizacja dnia 4 lipca 2024 w Prawo pracy
11 dnia 10 grudnia 2018

Pracodawca nie wypłacił mi wynagrodzenia za prace za ostatnie trzy miesiące. Obowiązywała mnie umowa na zlecenie. Co mogę zrobić w takim przypadku? Skorzystać z usług adwokata? Proszę o podpowiedź – co prawda nie jestem z Łodzi, ale mieszkam niedaleko – w Pabianicach.

 • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 10 grudnia 2018

Najlepiej skorzystać z pomocy adwokata w takiej sytuacji, sama nic nie ugrasz. Czasami wystarczy, że postraszysz ich jakimś pismem 😉

 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 12 grudnia 2018

Z tego typu sprawą najlepiej zgłoś się do prawnika, który ma doświadczenie w tego typu sprawach.W Łodzi najlepszy jest mecenas Wawrzyniec Chróścielewski. Moim zdaniem na pewno przyda Ci się jego pomoc. 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 17 grudnia 2018

Zrób tak: listem poleconym, ze zwrotnym potwierdzeniem wzywasz do zapłaty wszystkich należności w ciągu np.3 lub 5 dni. Informujesz, że w przeciwnym razie wystąpisz do Sądu. Jeśli nie poskutkuje występujesz do Sądu Pracy, a tam nie ma przeproś.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 28 grudnia 2018

Poszukaj odpowiedniego prawnika na rankingach internetowych  np http://sprawdzony-adwokat.pl

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 30 grudnia 2018

Osobiście mam zaufanie do mecrenasa Michała Bednarskiego. Profesjonalista, zawsze przygotowany i terminowy. Polecam !

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 3 lutego 2024

Polecam Panią Adwokat Wawrzyńca Chróścielewskiego.
Bardzo mi pomógł. Pełne zaangażowanie w sprawę, zorientowany, zdecydowany, a przede wszystkim walczący o sprawę swojego klienta! Czułam, że nie jestem sama ze swoim problemem, bardzo dobry kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty. Podaje różne sposoby załatwienia sprawy, daje wybor, pomaga w podjęciu decyzji.
Bardzo bardzo dziękuję za pomoc i za to że cały czas czułam że Pan Mecenas walczył o moją sprawę. I wygrała. Tutaj telefon +48 666 609 065 i spójrz sobie jak dobrze go oceniają ludzie w sprawach o zus i prawa pracy https://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-wawrzyniec-chroscielewski/

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 13 czerwca 2024

Polecam Pana Adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego OSOBIŚCIE wygrał moją sprawę.
Wszyscy mówili, że się nie da a się udało. Super skuteczny.!!!
Tu sobie zobaczcie jeszcze
https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-pracy/
Tu masz komórkę +48 666 600 773

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 17 czerwca 2024

Adwokat Wawrzyniec Chróscielewski – POLECAM – 100 % sukces w mojej sprawie!
Ma 1 miejsce wśród adwokatów od zusu. https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-pracy/
Nic dziwnego, wymiatacz w sprawach z prawa pracy.
Widać, że siedzi w tych sprawach od kilkunastu lat, non stop się dokształca, zna każdy kruczek prawny. Sądy się z Nim liczą, szanują. Człowiek czuje się pewnie przy Panu Mecenasie, bo walczy o klienta jak o siebie.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 20 czerwca 2024

Jestem niesamowicie zadowolona z wizyty. Pan adwokat Chróścielewski otworzył mi oczy na to w jak złych rękach byłem i jak tragicznie mogłem skończyć. Dosłownie mnie uratował i wyciągnął ze strasznego bagna w które wpadłem przez złych doradców. Teraz ze spokojem czekam na rozwój sytuacji.
Tu masz komórkę +48 666 600 773. Ma 1 miejsce wśród adwokatów od prawa pracy. https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-pracy/

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 24 czerwca 2024

W gąszczu prawników jest dziś ciężko wybrać tę właściwą kancelarię dlatego mogę polecić adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego.
Już przy pierwszym kontakcie mecenas wzbudza zaufanie. Zawsze stawia się osobiście. Bardzo duży profesjonalizm.
Do tego wygrywa przed sądem pracy. Widać, że siedzi w sprawach prawa pracy od kilkunastu lat, non stop się dokształca, zna każdy kruczek prawny. Sądy się z Nim liczą, szanują. Człowiek czuje się pewnie przy Panu Mecenasie, bo walczy o klienta jak o siebie.
Ja mecenasa Chróścielewskiego znalazłem tutaj https://www.oferteo.pl/kancelaria-adwokacka-chroscielewski-wawrzyniec/firma/3791835

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 4 lipca 2024

Po wygraniu mojej sprawy z prawa pracy muszę napisać nie ma lepszej prawniczki niż adwokat Magdalena Chróścielewska.
Tu sobie zobaczcie Jego bloga.
https://prawo-praca.pl/
Widać, że siedzi w tych sprawach od kilkunastu lat, non stop się dokształca, zna każdy kruczek prawny. Sądy się z Nim liczą, szanują. Człowiek czuje się pewnie przy Panie Mecenasie, bo walczy o klienta jak o siebie. I dlatego wygrał moją sprawę.
Ja kontaktowałam się z nią pod numerem 666 609 065.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj