Umowa – ciąża

Ostatnia aktualizacja dnia 4 lipca 2024 w Prawo pracy
13 dnia 28 listopada 2018

Niedawno dowiedziałam się, ze jestem w ciąży. W chwili obecnej mam u pracodawcy umowę na czas określony, która kończy się za miesiąc i mogą być spore problemy z jej przedłużeniem. Czy moglibyście polecić mi jakiś punkt pomocy prawnej, w którym udzielono by mi odpowiedzi na moje pytania?

 • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 28 listopada 2018

mogę Ci polecić wizytę w kancelarii pana Wawrzyńca Chróścielewskiego – na pewno dobrze Ci doradzi co powinnaś zrobić, żeby najlepiej wyjść na tej sytuacji. Jak pracodawca będzie Cię próbował zrobic w jajo, to również możesz się do niego zgłosić.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 29 listopada 2018

To jest tak, że umowa zostanie przedłużona do dnia porodu a później należy Ci się zasiłek macierzyński z ZUS-u.

 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 29 listopada 2018

a w jakiej kwocie? coś mi się obiło o uszy o kosiniakowym. @scott dziękuję za polecenie, myślę, że skorzystam

 

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 29 listopada 2018

Jeśli nie jesteś pewna tego, czy nie będą Ci robić problemów, to faktycznie skorzystaj z porady specjalisty od prawa pracy. Lepiej wiedzieć, na czym stoisz i co w razie czego mogłabyś zrobić. @scott ma rację – kancelaria mecenasa Chróścielewskiego jest właściwym wyborem w takiej sytuacji.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 29 listopada 2018

„Kosiniakowe to potoczna nazwa świadczenia rodzicielskiego, które jest wypłacane od 2016 roku. Nazwa pochodzi od nazwiska byłego ministra pracy Władysława Kosiniaka-Kamysza, z którego inicjatywy ustanowiono to świadczenie. Mówiąc najprościej – kosiniakowe to odpowiednik zasiłku macierzyńskiego dla kobiet, które nie mają do niego uprawnień, bo nie pracują zawodowo albo pracują, ale nie opłacają składek ubezpieczenia chorobowego”

tutaj masz dalszą część artykułu:

https://www.mjakmama24.pl/rodzice/dom-prawo-finanse/kosiniakowe-swiadczenie-rodzicielskie-w-wysokosci-1000-zl-na-dziecko,569_10633.html

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 29 listopada 2018

Tobie będą musieli przedłużyć umowę, dostaniesz 80% wypłaty przez rok albo przez pół roku 100 i następne pół 60 %.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 30 listopada 2018

Umówienie się na poradę prawną do pana mecenasa Chróścielewskiego to bardzo dobry pomysł. Kiedyś byłem u niego na poradzie udzielił mi wyczerpującej odpowiedzi. Podpowie Ci co robić i jak sobie możesz poradzić w obecnej sytuacji.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 3 lutego 2024

Polecam Panią Adwokat Wawrzyńca Chróścielewskiego.
Bardzo mi pomógł. Pełne zaangażowanie w sprawę, zorientowany, zdecydowany, a przede wszystkim walczący o sprawę swojego klienta! Czułam, że nie jestem sama ze swoim problemem, bardzo dobry kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty. Podaje różne sposoby załatwienia sprawy, daje wybor, pomaga w podjęciu decyzji.
Bardzo bardzo dziękuję za pomoc i za to że cały czas czułam że Pan Mecenas walczył o moją sprawę. I wygrała. Tutaj telefon +48 666 609 065 i spójrz sobie jak dobrze go oceniają ludzie w sprawach o zus i prawa pracy https://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-wawrzyniec-chroscielewski/

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 13 czerwca 2024

Polecam Pana Adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego OSOBIŚCIE wygrał moją sprawę.
Wszyscy mówili, że się nie da a się udało. Super skuteczny.!!!
Tu sobie zobaczcie jeszcze
https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-pracy/
Tu masz komórkę +48 666 600 773

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 17 czerwca 2024

Adwokat Wawrzyniec Chróscielewski – POLECAM – 100 % sukces w mojej sprawie!
Ma 1 miejsce wśród adwokatów od zusu. https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-pracy/
Nic dziwnego, wymiatacz w sprawach z prawa pracy.
Widać, że siedzi w tych sprawach od kilkunastu lat, non stop się dokształca, zna każdy kruczek prawny. Sądy się z Nim liczą, szanują. Człowiek czuje się pewnie przy Panu Mecenasie, bo walczy o klienta jak o siebie.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 20 czerwca 2024

Jestem niesamowicie zadowolona z wizyty. Pan adwokat Chróścielewski otworzył mi oczy na to w jak złych rękach byłem i jak tragicznie mogłem skończyć. Dosłownie mnie uratował i wyciągnął ze strasznego bagna w które wpadłem przez złych doradców. Teraz ze spokojem czekam na rozwój sytuacji.
Tu masz komórkę +48 666 600 773. Ma 1 miejsce wśród adwokatów od prawa pracy. https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-pracy/

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 24 czerwca 2024

W gąszczu prawników jest dziś ciężko wybrać tę właściwą kancelarię dlatego mogę polecić adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego.
Już przy pierwszym kontakcie mecenas wzbudza zaufanie. Zawsze stawia się osobiście. Bardzo duży profesjonalizm.
Do tego wygrywa przed sądem pracy. Widać, że siedzi w sprawach prawa pracy od kilkunastu lat, non stop się dokształca, zna każdy kruczek prawny. Sądy się z Nim liczą, szanują. Człowiek czuje się pewnie przy Panu Mecenasie, bo walczy o klienta jak o siebie.
Ja mecenasa Chróścielewskiego znalazłem tutaj https://www.oferteo.pl/kancelaria-adwokacka-chroscielewski-wawrzyniec/firma/3791835

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 4 lipca 2024

Po wygraniu mojej sprawy z prawa pracy muszę napisać nie ma lepszej prawniczki niż adwokat Magdalena Chróścielewska.
Tu sobie zobaczcie Jego bloga.
https://prawo-praca.pl/
Widać, że siedzi w tych sprawach od kilkunastu lat, non stop się dokształca, zna każdy kruczek prawny. Sądy się z Nim liczą, szanują. Człowiek czuje się pewnie przy Panie Mecenasie, bo walczy o klienta jak o siebie. I dlatego wygrał moją sprawę.
Ja kontaktowałam się z nią pod numerem 666 609 065.

 • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj