zwolnienie dyscyplinarne z pracy, co mam robić?

Ostatnia aktualizacja dnia 22 stycznia 2020 w Prawo pracy
5 dnia 20 lutego 2019

Może mi ktoś pomóc bo szef chce mnie zwolnić dyscyplinarnie z pracy a nic nie zrobiłem a pracuje tam kilka dobrych lat. Musze przyznac ze się trochę z nim pokłuciłem.

  • Polubione przez
Odpowiedz
0 dnia 20 lutego 2019

Przede wszystkim muszisz ochłomąć i na spokojnie porozmawiać z szefem  załagodzić temat. do zwolnenia dyscyplinarnego muszą byc określone przesłanki. Twój szef ma miesiąc od dnia, w którym dowiedział się o nagannym zachowaniu, na wręczenie zwolnienia. W przypadku przekroczenia terminu sąd uzna takie wypowiedzenie za niezgodne z prawem.

 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 18 marca 2019

Co to znaczy, że się trochę pokłóciłeś? Jak mu narzucałeś, to nie ma co myśleć o r a t o w a n i u posady, bo to się nie uda. Wiesz co, może zorientuj się czy da sie polubownie rozstać, bo a nuż jednak dopuściłeś się jakiegoś przewinienia? Przemyśl to dokładnie. To http://prawo-praca.pl/ jest fajny blog o prawie pracy. 

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 18 października 2019

Polecam wszystkim Kancelarię Adwokacką Mecenasa Chróścielewskiego, zostałem dyscyplinarnie zwolniony. Załatwili mi super ugodę w sądzie. Jestem bardzo szczęśliwy.

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 25 października 2019

Potwierdzam, moja sprawa tez dzięki Mecenasowi Wawrzyńcowi super się zakończyła. Znają się w tej kancelarii na prawie pracy na maxa.
Tu macie jakby ktoś został dyscyplinarnie zwolniony namiary

Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj
0 dnia 22 stycznia 2020

Dobry adwokat, ale tylko taki z kilkunastoletnia praktyką. Sprawdzcie dobrze w rejestrach adwokatów. Ja byłem właśnie u Adw. W. Chróścielewski i zawarłem ugodę jak się patrzy!!!

  • Polubione przez
Odpowiedz
Anuluj